Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  Bratislava

popis oblasti Bratislava Slovensko

Zde se soustředím na informace ohlédně ubytovacích možnosti v oblasti Bratislavy Slovensko. Dobrá dovolená v sobě zahrňuje aktivity dovolenkářů v lokalitě, v tomto případě přímo ve městě. Nekolik typů naleznete níže v článku. Bratislavský región Slovenska hraničí s dvěmi státy (Maďarsko, Rakousko). Státní hranice vede podél řek Morava a Dunaj. Symbolem oblasti je víno, voda a slunce. Na severozádní části se rozprostírá malokarpatská vinařská oblast s malokarpatskou vinní cestou. Mezi další atrakce patří Sluneční jezera u Sence nacházející se východním směrem. Dále pak Zlaté písky, Vajnorské jezero.

Historie sahá až do dob neolitu. Hlavní zajímavosti přímo ve městě: hrady Bratislavský a Devínsky, Nový most, Stará radnice ze středověku, Michalská brána jako pozestatek hradeb, mnohé paláce v barokním stylu, Konkatedrála svatého Martina je z 13. století, Františkánský kostel z 13. století, kostel svaté Alžběty, Slovenské národní divadlo, více náměstí, muzea. Město Bratislava patří k nejnavštěvovanějším na Slovensku. Někteří návštěvníci zůstavají zde jiní pokračují dál do jednotlivých krajů Slovenska.

Město je významní dopravní křižovatkou. Vede zde dálnice z Moravy a severního Slovenska. Za městem je mezinárodní letiště M. R. Štefánika. Metropola řeší dopravu trolejbusy, tramvajemi, autobusy. Železniční doprava taky přispívá významní mírou ke spojení s ostatními části Slovenska.

Kontakt: zdroj internet

Slovensko Bratislava

Hotel Albrecht v Bratislavě Slovensko

Hotel Albrecht Bratislava Je to konfortní boutique hotel. Poskytuje ubytování v 12 pokojů, které nejsou stejné. Jsou s minibarem, telefonem, prostrannou bezpečnostní schránkou, klimatizací, plazmovou televizízí, internetem, velikou postelí. K dispozici jsou i pobytové balíky. Pokoje mají názvy: Design room, Executive room, Deluxe room, Grand suite.

Ke službám patří restaurace, bar, malé lázně s masážemi, bazén s výřivkou, tři druhy sauny.

Kempinsky Hotel River Park Bratislava Slovensko

Kempinsky Hotel River Park Bratislava Tento hotel naleznete v centru Bratislavy poblíž dálnice vedoucí do Brna a Prahy. Poskytují transfer z letisk vlastními limuzínami. V okolí jsou možnosti nakupování, prohlídky města, sportovní aktivity, golfové hřiště, lázeňské centrum v hoteli. Ubytování si můžete vybrat z pokojů, prezidentského apartmánu, jiné apartmány. Pokoje jsou útulní s konfotním vybavěním. Mají výhled na hradní kopec, náměstí, řeku Dunaj. Apartmány - junior suite, Deluxe suite, Danube suite.

Restaurace nabízí gastronomii na vysoké úrovni s inovativnímí jídly. Bary: Arte Lounge, Churchill Cigar Club, Executive Club lounge. Ideální prostory pro neformální střetnutí. K samozřejmosti přináleží pokojový stervis. Tak si můžete přenést restauraci do pokoje. Hotelové lázně se soustředí na tělové ošetření, stalový tréning ve fitness, bazén, výřivka, sauny, relaxační místnost.

Marrol’s Boutique Hotel Bratislava Slovensko

Marrol’s Boutique Hotel Bratislava Je situován jen nekolik uliček od centra Starého města u budovy SND a katedrály Sv. Martina a Primaciálního paláce. Nabízeno je ubytování v 51 stylových pokojích a třech apartmánech. K doplňkovým službám patří restaurace, Library a Green salón, lázně.

Hotel je plně klimatizován s internetem, má podzemní garáž. Pokoje mají TV, trezor, minibar, fitness v ceně. Na výběr je mnoho ubytovacích balíčků. Lázně nabízejí luxusní bazénik, finská sauna, turbo solárium.

Tulip House Boutique Hotel Bratislava Slovensko

Tulip House Boutique Hotel Bratislava Řadí se mezi luxusní hotely, postavěn byl v roce 1903. Ubytování je luxusní, prostranné, nadstandardně vybavěné. Nachází s eu dvou městských center (Hviezdoslavové a hlavní náměstí a Eurovea - nové městské centrum). Restaurace nese jméno Rhapsody, je v klenbovém sklepu s 35 místami. K dispozici je kavárna Café Tulip, fitness centrum, Tulip lázně, taxi služby, změnárenské služby, parkoviště, pobytové balíčky.

Ubytování je v apartmánech, mezonetových penthousech. Lázně spočívají v saunách, jacuzzy, masáže.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku