Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Levočské vrchy

ubytování Levočských Vrchů Slovensko

Jsou severoslovenské pohoří s nadmořskou výškou do 1300 metrů. Nejvyšší vrch se jmenuje Čierna Hora s výškou 1290 m.n.m. Patří do celku Podhôľnomagurské oblasti. Víznamní vrcholy jsou Siminy, Ihla, Repisko a Javorina. Pohoří má dlouhý hřbet přez tito vrcholy a hluboké doliny. Oblast byla osýdlená již v 7 století slovanskými národy. Později přibudli německý kolonisté.

Levočské Vrchy sousedí se Spišskou Magurou, Spišsko-šarišským mezihořím, Bachurenem, Braniskem, Hornádskou kotlinou, Podtatranskou kotlinou.

Ubytování v pohoří Levočských Vrchů Slovensko

mapa Levočské Vrchy Slovensko
  1. Stará Ľubovňa
  2. Ľubica
  3. Vrbov
  4. Švábovce
  5. Spišský Štvrtok
  6. Levoča
  7. Levočská dolina
  8. Krahule
  9. Bijacovce

Popisuji ubytovací zařízení v chráněném území Levočských Vrchů a možnostech především aktivní dovolené. Prezentaci čtěte podle seznamu výše.

1. Stará Ľubovňa Slovensko - hotel Família

Stará Ľubovňa - hotel FamíliaHotel je poblíž centra města, nabízí ubytování, stravování, kongresové služby, salóniky, letní terasa. Dvoulůžkový pokoj má vybavění: koupelna, wc, TV, vysokorýchlostní internet, pracovní stůl a tlefon. Poloapartmán má vybavění: koupelna, wc, TV, vysokorýchlostní internet, pracovní stůl a tlefon, uvítací kávový set, minibar, sušič vlasů.

Atrakce poblíž: tenisové kurty, autobusová a vlaková stanice, hrad Stará Ľubovňa, krytá plavárna, lyžařské středisko Litmanová, lázně Vyšné Ružbachy, splav Dunajce, Červený Kláštor.

2. Ľubica Slovensko - penzion Daniela

Ľubica - penzion DanielaPenzion nabízí ubytování poblíž města Kežmarok a koupaliště Vrbov. Ubytování je v studiu a apartmánech. Studio nabízí dva lůžka, koupelnu, kuchyňský kout s chladničkou, TV. Apartmany jsou klasické s kuchyní a ložnicemi.

3. Vrbov Slovensko - privát 261

Vrbov - privát 261Ubytování je v 3 pokojích v objektu se samostatním vchodem a na pokojné ulici. Celková kapacita je 13 lůžek. Jeden z prostorů je mezometový. Další zařízení je záhradné posezení, prenosný gril, hojdačky, parkování aut ve dvoře, wifi internet, kuchyň. Možnosti stravování jsou i v restaurcích v blízkém okolí.

Velikou atrakcí nejen Vrbova, ale i dálného okolí je termální koupaliště v obci. Má deset bazénů s minerální termální vodou.

4. Švábovce Slovensko - ubytování v soukromí

Švábovce ubytování v soukromíPrivat nabízí dovolenou v tichém prostředí vesnice. Blízkost atrakcí jeko koupaliště Vrbov, Vysoké Tatry, Poprad, Slovenský Ráj a nemálo kulturně-historických památek.

Ubytování je zabezpečováno v čtyřech dvoulůžkových pokojích a jedném čtyřlůžkovém pokoji. K zažízení patří koupelna, společenská místnost s TV, kuchyň, záhradné posezení. V nabídce je taky možnost snídaně anebo polpenze. Parkování ve dvoře.

5. Spišský Štvrtok Slovensko - ubytování v chatě Ledenka, Slovensko

Spišský Štvrtok ubytování v chatě Ledenka, SlovenskoChata se nachází v chatové osadě Fedorkin jarok Dolinkský most. Na okmolí se nacházejí Levočské vrchy, Slovenský Ráj, Vysoké Tatry, Pieniny. Chata má dvě čtyřlůžkové pokoje, halu s kuchyňským koutem, posezení, krb, TV, rádio, společenské hry, koupelna. Venku je záhradní posezení s grilem a krbem, terasa. Objekt je elektricky vytápěn.

6. Levoča Slovensko - ubytování v hoteli Arcada

Levoča ubytování v hoteli ArcadaUbytování je možné si vybrat z historických apartmánů, dvoupokojového apartmánu, dvou a jednolůžkové pokoje. Celková kapacita je pro 57 hostů. Z jiných služeb jsou k dispozici směnárna, prodej suvenírů, praní a žehlení, poskytování turistických informací, PC s internetem, TV sat, rádio, telefón, saunu, bar. Hotel je historická budova která sloužila jako tiskárna v minulosti. Taky se hotel může pochlubit ubytováním významních hostů - prezidentů 4 států.

Historické atrakce v Levoči: Kostel sv. Jakuba, Bazilika Marie Panny, Barokový kostel sv. ducha, Gymnaziálny kostel, Levočská radnice, Klec ostechu, Velký župní dům. Turistické atrakce: Ski centrum Levoča, lyžařské středisko Zavada, běžecké tratě, tennisové kurty, futbalové ihřiště, zimní stadion, přírodní vodní nádrž, rybolov, člunkování, splav Dunajce, jeskyně, hrady, aqua parky.

7. Levočská dolina Slovensko - penzión Polianka, Romančina, Skalka

Levočská dolina Penzión Polianka, Romančina a SkalkaTito penziony jsou vzdálené kolem 600 m od ski centra Levoča. Situovány jsou s výhledem na lyžařské svahy a každý má kapacitu 27 lůžek. Na přízemí je kuchyň a některé pokoje. Všechny pokoje mají koupelnu, apartmány s koupelnou a společenskou místností. Některé pokoje mají balkóny. Stravování je možné v restauraci přímo v lyžařském středisku. Vnější posezení u krbu.

Volný čas můžete využít lyžování jak sjezdové tak běžecké a turistiku v okolitých horách. Středisko zabezpečuje aninační aktivity: festivaly, majálesy a k dispozici je cykloturistika, turistika v levočských vrších, vodní sporty, tenis, vyhlídkové lety, historické památky v okolí.

8. Bijacovce Slovensko - penzion Živa

Bijacovce Slovensko penzion ŽivaObjekt je pronajímán na dva a více dnů. K dispozici je ubytování v dvoulůžkových pokojích s koupelnami, apartmánu, dvě spoločenské místnosti, kuchyň, spíž, letní terasa, záhrada, wifi, TV, parkování u objektu. společenské místnosti jsou vybavěny technickým zařízením pro konference a prezentace. Z doplnkových služeb to jsou žehlení, praní, stravování.

Volný čas můžete využít na masáže, jízdu na koni, zúčastnit se animačních programů, navštívit kulturní památky.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku