Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Slanské vrchy

horská oblast Slanských vrchů ubytování

Rozprostírají se na východním Slovensku a mají vulkanický původ. Jsou položeny mezi Prešovem a Maďarským Tokajem. Nejvyšší vrch je Šimonka o výšce 1092 m. n. mořem. Další významní vrcholy jsou Čierna hora, Tri chotáre. Nacházejí se zde taky opuštěné opálske doly. Sousedí s Košickou kotlinou, Ondavskou vrchovinou, Východoslovenskou nížinou.

Potoky a říčky stékají z dolin do řek Torysa a Topla. Přírodní zvláštnosti jsou chráněny přírodními rezervacemi. Nejvěčší lyžařské střediska: Zlatá Baňa, Zámutov. Letní turistické středisko je zde Sigord, Haniska s hotelem, srubovou osadou a autokempingem. Relaxace u vody: oblast pstruhový revír. Z Trebišova do Prešova vede cyklomagistrála oklem Slanských vrchů.

Ubytování v pohoří Slanské vrchy Slovensko

mapa ubytování Slanské vrchy
  1. Zámutov
  2. Sigord

Zde se dozvíte něco o ubytovacích zařízeních v Slanských vrchech a možnostech aktivit na dovolené. Prezentace je členěna podle seznamu výše.

1. Zámutov Slovensko - penzion Opál

Zámutov penzion OpálJe to rodinný penzión. Komně ubytování nabízí místnosti pro spoločenské události, velkou záhradu s grilem, tenisový kurt, golfový putting green, trávnaté volejbalové ihriště. K penzionu patří nedaleký lyžařský vlek. V okolí můžete jezdit na koni, navštívit opálové doly, udělat si túru na vrch Šimonka.

Kapacita pokojů je 35 lůžek, některé nemají vlastní koupelnu. Možnost půjčení televize na pokoj. Restaurace má kapacitu 80 míst, zimní záhrada 50 míst. Nedaleké lyžařské středisko má dva vleky - možnost večerního lyžování.

2. Sigord Slovensko - rekreační zařízení Zelený Breh

Sigord rekreační zařízení Zelený BrehUmístění je u vodní nádrže Sigord v horském rekreačním středisku. okolí tvoří prameny minerálních vod, turistické ztezky, horské prostředí. U hotela začíná turistická ztezka na Zbojnícky hrad. Ubytování je poskytnuto ve dvou zdených budovách v dva až čtyřlůžkovými pokoji s koupelnami. V letní sezoně je možné se ubytovat v dřeběných chatkách u hotela v arealu rekreačního zařízení. Chatky nemají topení.

Hlavní budova má v nabídce restauraci, pokoje a podkrovní apartmány. V ceně je zahrnutpřístup k společenským hrám v společenské místnosti, TV, ohništi. Ve vzdálenosti 100 m je koupaliště, 50 m je lyžařský vlek a lanovka.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku