Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Hotely v Tatrách  >>  Club hotel Nezábudka
Jasna Chopok a Vysoké Tatry Hotel Ďumbier Liptovský JánHotel Relax Avena Liptovský JánHotel Repiská JasnáHotel Ski Záhradky JasnáHotel Grand JasnáHotel Klár Liptovský MikulášHotel koliba Gréta Liptovská MaraHotel Jamajka BobrovníkHotel Tri studničky JasnáClub hotel Nezábudka Tatranská ŠtrbaGrand hotel Bellevue Starý Smokovac

Ubytování Club Hotel Nezábudka Slovensko

Dovolená pod Štrbským plesem s rehabilitačními službami. Každý pokoj je vybavěn TV se satelitem, radiem, telefonem a balkonem. Koupelny mají uzavírací sprchový kout a WC. Stravovací služby spestří komplexnost nabídky hotela svými smorgasboardovými a bufetovými snídaněmi a přípravou horkých jídel. Večeře jsou pro polpenze z části podávané formou bufetu. Jinak je k dispozici jídelný lístek. Lobby bar, restaurace, Koliba, terasa u hotela, Tatranská zahrádka. Slovensko nabírá na důvěrihodnosti kvalitními turistickými službami. Ubytování splňuje hotelový standard.

Club Hotel Nezábudka Slovensko nabízí all exclusive vitální svět:
  • Soustava sáun a procedúr podle vlastního výběru - římská lázen tzv. parná sauna, suchá tatranská sauna, mentholová inhalace - parná sauna s nasyceným mentolem, bylinková inhalace - suchá sauna a nasycenými voněmi bylinek jako materiná dúška, harmanček... Tito voně se střídají každých 5 minút.
  • Ledová studánka s vodní cestou nejen spestěuje prostor, ale zejména led na spodku slouží k schlazování těla a vodní cesta má dobrej účinek na chodida.
  • 10 miestní klidový výřivý bazén uprostřed s fontánou.
  • Tepidárium s vytápěnými keramickými ležadlami. Specielní tvar těchto křesel tvaruje chrptici a uvolňuje bolestivé místa stavců páteře, uvolňuje bolesti kloubů.
  • Hydro - vital : výřivky, solní lázně s použitím různých karlovarských a prešovských solí, klasické masáže, (vůnně olejové lampy a svíce).
  • Beauty - vital : klasické a reflexní masáže, masážní křeslo, parafínové a rašelinové zábaly, rašelinové lázně, rašelinové kozmetické obličejové masky.
  • Helios - vital: solárium, horské lúče(infračervené záření)

zimní hotel okolí

pokoj krb

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku