Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Hotely v Tatrách  >>  Bellevue
Jasna Chopok a Vysoké Tatry Hotel Ďumbier Liptovský JánHotel Relax Avena Liptovský JánHotel Repiská JasnáHotel Ski Záhradky JasnáHotel Grand JasnáHotel Klár Liptovský MikulášHotel koliba Gréta Liptovská MaraHotel Jamajka BobrovníkHotel Tri studničky JasnáClub hotel Nezábudka Tatranská ŠtrbaGrand hotel Bellevue Starý Smokovac

dovolená hotel Bellevue Starý Smokovec Slovensko Tatry

Lokalita horského prostředí a najstaršího turisticko - rekreačního městečka pod Slavkovským Štítom, Slovensko. Hotel je obklopěn: lyžrský vlek vedle hotela, lanová dráha na Hrebienok, lyžařský vlek Jakubova lúka, sankářská dráha, bowling, posilovna, cyklistická dráha, Belianska jeskyně, splavy u Červeného kláštera, rafting.

Hotelové vybavění : střežené parkoviště, na 8 patře slnečná terasa, dvoulůžkové pokoje, apartmány, rodinné pokoje 2+2, pokoje pro imobilnýé, 80% pokojů s balkónem, TV satelit, telefon s přímou volbou, restaurace, bar, banketová místnost ( diaprojektor, meotar, video, kopírka, flipchart). Prostory na pořádání konferencí, seminárů, oslav. Další služby : sauna, bazén, bar, půjčovna sportovních potřeb, billiard, cviční horolezecká stena, stolní futbal, dětské hrací automaty, stolní tenis, šípky, opatera dětí, čištění interierů vozidel.

Už od pradávna lidé mají zájem o smokovskou minerálku. Je možné, že staroslovanské božství nerastních vod pod jménem Zmok bylo uctívané v začátcích pitím této minerálky. Její přínos začal v minulosti v roce 1793, když vyrástla v blízkosti pramenů myslivna a myslivecká chata majitele Štefana Czákyho. Tatry měli již v r. 1797 pro tuto osadu charakter letoviska a však první rozvoj nastal v polovině 19 stl., když ji nájemce Juraj Rainer spřístupnil širší veřejnosti. Slovensko zde procházelo turistickým vývojem.

hotel náhled restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku