Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  ubytování a lyžování Bílé Karpaty

Slovensko zima Bílé Karpaty ubytování

Kam vyrazit v pohoří Bílé Karpaty na Slovensku? V zimním období to určitě budou lyžařská střediska. V této lokalitě je jich nekolik. Představuji je níže spolu s ubytováním, podle možností přímo v nich. Lyžařské areály jsou vhodná destinace na strávění zimní anebo jarní dovolené.

Lyžařská střediska Bílé Karpaty, ubytování a území Slovensko

Popis zimních středisek

  1. Lyžařské středisko Velká Javorina - nadmořská výška 970 m.n.m.
  2. Ski land Stará Myjava - tři sjezdovka a tři vleky, běžecké tratě.

1. Ubytování lyžařské středisko Velká Javorina Slovensko

Holubyho chataDovolenou ve středisku si můžete pořídit v Holubyho chatě. Patří k nejstarším horským chatám na Slovensku. Celoroční ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Chata má kapacitu 27 lůžek. Koupelny a toalety jsou společné na patřech. Personál Vás rád obslouží ve své restauraci. Pro děti mají dětskou hernu, knihovnu. Na oslavy a posezení můžete využít krbovou místnost. V okolí jsou dobré podmínky na turistiku, lyžování.

2. Ubytování Ski land Stará Myjava Slovensko

chata Barbi Ski land Stará Myjava SlovenskoDovolenou u střediska Vám rádi zabezpečí v chatě Barbi. Lokalita je jen 200 m od areálu. Ubytování poskytují v chatové osadě. Přehrada je vzdálena jen 30 m. Kapacita lůžek je 10. Dva třilůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový. Pro společenské účely je určena místnost s krbem. Ještě jsou zde dvě koupelny a kuchyň.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku