Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Čergov - lyžování a dovolená

Slovensko Čergov lyžování a ubytování.

Pohoří Čergov se nachází na severu Slovenska. Skládá se ze šesti přírodních rezervací. Hlavní vrchy se nazývají Čergov, Minčol, Škaredé. Turistické cíle si můžete naplánovat na tři různé skalní útvary. Na území se nachází 25 oficiálních a neoficiálních jeskyní. Známé jsou zde dva lyžařské střediska. Vzpomínám i informace o ubytování v nich.

Ubytování lyžařská střediska Čergov - Slovensko

Popis zimních středisek

  • Drienica - Lysá - nadmořská výška je 610 - 1.070 m n. m.
  • Kamenica - vesnice u Lipan.
  • Kríže - nadmořská výška 560 m. n. m.
  • Fričkovce - nadmořská výška 580 - 610 m. n. m.

1. Lyžařské středisko Drienica - Lysá jako centrum dovolené v Čergově Slovensko

privat Ženčuch Drienica SlovenskoPřímo ve středisku doporučuji ubytování v privátu Ženčuch Slovensko. Poloha je v klidném prostředí na okraji zimního střediska. V okolí jsou možnosti lyžování, plavání v krytém bazénu. Na patře si můžete uvařit jídlo nebo kávu či čaj. Pokoje mají telku, ledničku a samostatnou koupelnu. Internet je pokryt systémem WIFI. Venku je gril a pingpongový stůl.

2. Lyžařské středisko Kamenica - Slovensko

hotel Mladosť Lipany SlovenskoJako nejbližší ubytování u lyžařského střediska vzpomenu hotel Mladosť v Lipanech Slovensko. Poloha je na náměstí. V blízkosti se nachází gotický římsko katolický kostel se vzácným oltářem. Vyroben byl ve škole mistra Pavla z Levoče. Není to však jediná zajímavost z okolí. Služby hotelu spočívají v ubytování v podkrovních pokojích. Objednat si můžete jedno až pět lůžkové pokoje anebo apartmán. Tento má samostatný vchod. Pokoje mají samozřejmě koupelny a internet. K pronájmu jsou prostory modrého, žlutého salonku nebo konferenční místnosti. Restaurace má kapacitu 150 lidí.

4. Lyžařské středisko Fričkovce - Slovensko

hostinec u Bociaňna Fričkovce SlovenskoU lyžařského střediska je vesnice a zde doporučuji ubytování v hostinci u Bociana. Je to příjemné prostředí s věčší terasou. Ubytování má kapacitu 10 osob na úpatí Čergovských vrchů.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku