Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Slovensko lyžařská střediska Javorníky ubytování

Zimní hory Javorníky ubytování a dovolená

Pořiďte si dovolenou v horském regionu Javorníky. Nachází se na severozápadu krajiny Slovensko. Na této straně naleznete informace o lyžařských podmínkách a ubytování v této lokalitě. Javorníky mají nadmořskou výšku kolem 1000 metrů nad mořem. Zaručuje to dobré podmínky na zimní dovolenou zde. Území zasahuje až na Kysuce.

Lyžařská střediska Javorníky Slovensko a ubytování

Popis zimních středisek

  1. Makov - Kasárna pod Velkým Javorníkem - nadmořská výška 905 - 1060 m.
  2. Čertov - 600 – 900 m.n.m., 5 vleků a 7 tratí.
  3. Ski Ráztoka u Horné Maríkové - nadmořská výška 637 - 802 m.n.m.
  4. Papradno – Podjavorník - nadmořská výška 700 - 900 m.

1. Ubytování v lyžařském středisku Makov - Kasárna pod Velkým Javorníkem Slovensko

hotel Hájenka JavorníkyUbytko ve středisku si vychutnejte v hotelu Hájenka Slovensko. Nabízejí komfortní ubytování v rodinném prostředí v dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Tito pokoje disponují dalšími dvěmi přistýlkami. Standardem vybavení je internet, TV, telefón a miniaudio systém.

Cenová politika spočívá ve výběru z pobytových a darčekových balíčků. V hotelové restauraci je možné i celodenní stravování. Z venčí je gril a letní terasa. Součástí je wellness centrum, organizování konferencí anebo školení. O sportovní vyžití se postará multifunkční hřište, pinpongový stůl, půjčovna horských kol.

2. Lyžování a ubytování Čertov Slovensko

chata Alpina Čertov JavorníkyDovolenou si zpříjemněte ubytováním v chatě Alpina - Čertov Slovensko. Je přímo pod sjezdovkami. Ubytovací kapacita je v apartmánu s pěti pokoji s koupelnami anebo v turistické části. K apartmánu patří společenská místnost s TV, kuchyní a internetem.

Turistická část má pokoje v podkroví. Pro ubytované hosty platí sleva na ski pasy anebo pro vstup do wellness. Restaurace vaří tradiční Slovenskou kuchyň.

3. Ubytování Ski Ráztoka Slovensko

chata JavorníkUbytování poskytují dvě chaty. Spomenu jednu - Chata Javorník Slovensko. Je to nové zařízení a poskytuje dovolenou v apartmánech a dvoulůžkových pokojích. Dva apartmány poskytují kapacitu pro pět osob, dva apartmány pro čtyři osoby a čtyři dvoulůžkové pokoje.

Stravování zavezpečuje jídelna. Nějakou chvilku můžete strávit v denním a nočním baru. Lokalita je u vleku a pokoje mají výhled na sjezdovku.

4. Ubytování Papradno – Podjavorník Slovensko

hotel Podjavorník JavorníkyUbytování Vám doporučuji v hotelu Podjavorník. Ubytovací kapacita dosahuje 120 lůžek. Pokoje mají dva anebo čtyři lůžka a koupelny. Apartmány jsou s kuchyněmi. Pro konference se používají salóny s požadovaným vybavěním. Společenská místnost nechybí taky.

Gastronomii v restauraci si oblíbí i gurmáni. Možné je i posezení u ohně. Pro zábavu kromně lyžování jsou zřízeny wellness anebo posilňovna.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku