Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Kremnické vrchy - lyžařské střediska zimní doplněk ubytování

Slovensko Kremnické vrchy lyžařská centra ubytování - zimní doplněk dovolené

Za hlavní atrakci dovolené v Kremnických vrších pokládám lyžařské areály. Kremnické vrchy se nacházejí v Slovenském středohoří. Horský masiv je sopečního původu. Slovensko ve své střední části ukrývá pohoří s lyžařskými střediskami. Dovolená na horách má především sportovní charakter. Aktivní pobyt je zde dopřán se vzduchem s vyšším obsahem kyslíka. Ubytování je vhodné pro veškeré věkové kategorie návštevníků.

Seznam lyžařských středisk v Kremnických vrších Slovensko s popisem ubytování

Popis zimních středisek

  1. Ski Králiky - je vybavěno lanovkou, dvěmi vleky a má přepravní kapacitu 3 650 os./hod.
  2. Skalka aréna - má lanovku o kapacitě 2 300 os./hod.
  3. Ski Skalka - nabízí pět vleků s přepravní kapacitou 2 950 os./hod.
  4. Ski Krahule - má při vleky a lanovku s kapacitou 5 000 os./hod.
  5. Ski Tmg Remata - má čtyři vleky o kapacitě 1 440 os./hod.
  6. Ski centrum Kordíky - vlek a kapacita 600 os./hod.
  7. Ski centrum Tajov - má dva vleky a přepravní kapacitu 1 000 os./hod.
  8. Ski Malachov - má pět vleků s přepravní kapacitou 2 400 os./hod.

1. Ubytování lyžařské středisko Králiky Slovensko

penzion chata Horec KrálikyUbytování v středisku Králiky doporučujeme v penzionu Horec. Nachází se v obci Králiky Slovensko. Nabízí pohodlné ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Tři apartmány zvišují kvalitu ubytování. Všechny pokoje mají vlastní koupelny. Kapacita bez přístelků je pro 45 hostů. K službám objektu patří kavárna, restaurace. Okolí je známé lyžařským střediskem a udržovanými běžeckými tratěmi.

2. Ubytování středisko Skalka aréna Slovensko

Služby jsou dostupné v relax centru a ubytování nabízí chata Limba a jiné zařízení. Ze zajímavostí na okolí můžete navštívit Kremnici označovanou jako zlaté město, aqua park v Turčianskych Teplicích, lázně v Sklených Teplicích, Španí dolinu, Harmaneckou jeskyni.

apartmánový komplex SkalkaApartmánové ubytování v lokalitě na Skalce, Slovensko. Jsou situovány v stejnojmenném zimním středisku. Zvláštností je napojení na polyfunkční sportovní halu. Pobyty mají zajištěné v pěti apartmánových bytech. Apartmány mají balkón, ložnici, obyvák s kuchyní. Každý apartmán má koupelnu a wc. Blízké město Kremnica je vzdálené 6 km. Z doplňků si můžete vybrat dopravu ski busem, fitness, krytý bazén.

3. Ubytování lyžařské středisko Ski Skalka Slovensko

Ubytovací zařízení se jmenují hotel Minciar, Fortuna a chaty Apartmány Skalka, chata na Skalke, chata Kabo a Pucova chata na Skalke. Pro běžkaře jsou připravěny tratě o různých délkach. Ski pasy plati taky v regionech Turček, Limba, Blondy.

4. Ubytování lyžařské středisko Ski Krahule Slovensko

penzión střed EurópyUbytování v penzionu Střed Európy * v Krahulích Slovensko. Komplex ubytovacích služeb se dělí do více pavilonů. Mají různou kapacitu a vybavění. Pokoje mají standardně koupelnu a Tv. Ubytovaný návštěvníci se stravují v restauraci. Je to samostatní objekt u čtyřsedačky. Celoroční ubytování.

5. Ubytování lyžování Ski Tmg Remata Slovensko

penzión MladostDovolená v penzionu Mladosť - Remata moderné ubytování co Slovensko ne jen zde podporuje. Postavěn je sto metrů od lyžařské sjezdovky. Prošel rekonstrukcí a má kapacitu ubytování 26 pěvných lůžek a 14 přistýlek. Třilůžkové pokoje mají koupelny. Apartmány dotvářejí komplexnost nabídky pro dobrou dovolenou. Interiér je zařízen v dřevěném stylu. Působí nádychem chaty. Hosty můžou zdarma parkovat a využít saunu, hřiště, bazén.

6. Aktivní dovolená Ski centrum Kordíky Slovensko

Zatím neprezentujeme zde ubytování. Můžete si zaregistrovat své přez hlavní stránku webu na spodu.

7. Relax v Ski centru Tajov Slovensko

chata TajovPěkné ubytování ve světle chaty u lyžařského centra Tajov, Slovensko. Útulní chatu naleznete u vesnice Tajov. Ubytovací kapacita se pohybuje do 10 osob. Uvítají Vás čtyři ložnice, společenská místnost s krbem a posezením. Dvě koupelny a wc pro zvýšení pohodlí. Kuchyň je samozřejmostí chatového ubytování. Prostranná stavba.

8. Ubytování Ski Malachov - Medvedica Slovensko

dřevěnice zrub MalachovUbytování v moderní dřevěnici Malachov. Je o maximální kapacitě 13 osob. Využijete tři a dvoulůžkové pokoje s balkóny. K použití jsou dva wc a dvě koupelny. Společenská místnost, krb a kuchyň jsou na přízemí. U objektu je dětské hřiště s prolézačkami, terasa, trampolína, altánek a gril. V blízkem okolí jsou běžecké a lyžařské tratě.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku