Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Laborecká vrchovina

ubytování Laborecká Vrchovina Slovensko Lyžařská centra na horách

Toto pohoří se nachází na severovýchodě Slovenska a hraničí s Polskem. Vrchy jsou zde v průměru vysoké 500 až 700 metrů nad mořem. Nejvyšší vrch se jmenuje Vysoký grúň s výškou 910 m. n. m. Přírodní poměry vyhovují zájmem o zimní sporty. Nachází se zde více zimních lyžařských center. V prezentaci níže najdete ubytování dle možností přímo v lyžařských střediscích. Slovensko se v tomto směru rozvíjí.

Lyžařská centra Laborecká vrchovina - Slovensko

Popis zimních středisek

 1. Parihuzovce - u Sniné - přepravní kapacita 1870 osob za hodinu.
 2. Šarbov - 2 vleky - přepravní kapacita 1000 osob za hodinu.
 3. Rokytov pri Humennom - vzdálené je asi 25 km od Humenného.
 4. Borov - 2,5 km od města Medzilaborce.
 5. Danova - kapacita vleků - 1450 os./hodina, nadmořská výška 600 m.n.m.
 6. Habura - je vzdálené 7 km od Medzilaboriec.
 7. Pod lesom - vzdálenost 1 km od Stropkova.
 8. Makovica - Nižná Polianka - kapacita vleků - 1450 osob / hod.
 9. Stebnícka huta - nadmořská výška je 505 m.n.m.
 10. Regetovka - 5 vleků a kapacita je 3600 osob/hod.
 11. Medvedie - 3 vleky s kapacitou 1470 osob v hodině.
 12. Nižný Komárnik - kapacita 1500 osob za hodinu.

1. Ubytování lyžařské středisko Parihuzovce Slovensko

penzion Adria SnináNeboť přímo v středisku se nanachází žádné ubytování, vezmeme do úvahy okolí. Zde se nachází několik vesnic. Nejbližší ubytovací zařízení se však dá najít ve městě Snina Slovensko. Zde nabízí dovolenkové pobyty penzion Adria. Nabízejí i restauraci, bar a cukrárnu a dva salonky. Pokoje jsou dvoulůžkové a apartmá. Parkování si můžete vybrat v podzemní garáži.

2. Dovolená lyžařské středisko Šarbov Slovensko

Penzion v Údolí KružlováNejbližší možné ubytování je v obci Kružlová Slovensko. Zde Nabízí pobyty dovolené Penzion v Údolí. Kapacita je pro 7 osob. Standard ubytování můžeme přiřadit ke třem hvězdičkám. Rodinný dům v přízemí nabízí dva pokoje s vlastním sociálním zařízením. K ním patří kuchyň a posezení ve vyzdobené zahradě. V okolí se podívejte historickou expozici vojenské techniky, vyhlídkové věže nebo dřevěné chrámy.

3. Ubytování lyžařské středisko Rokytov pri Humennom Slovensko

Penzion Proxima Humenné Jako nejbližší ubytování ke středisku vybírám stylový penzion u města Humenné. Jmenuje se penzion Proxima. Své služby nabízí v širším centru města v areálu zimního stadionu. Ubytování je v osmi pokojích a několika apartmánech. Standardem vybavení pokojů jsou koupelny a TV. Můžete si posedět v kavárně nebo herně s připojením k wifi.

4. Ubytování lyžařské středisko Borov Slovensko

Penzion Andy Medzilaborce Penzion Andy se nachází v Medilaborcích. Poskytuji zde informace o něm jako o nejbližším ubytování ke středisku Borov. Návštěvníci mají k dispozici dvoulůžkové apartmány. Vybaveny jsou koupelnou s vanou, TV a kuchyní. Určitě oceníte parkoviště, letní zahradu, sklep, salonek a restauraci.

5. Dovolená lyžařské středisko Danova Slovensko

Penzion Falko Danova Zvolte si ubytování v penzionu Falko Danova. Doplňkem jsou sportovní aktivity na hřišti. Jsou zde cyklostezky a turistické stezky. Kapacita ubytování je 100 osob. Hlavní budova disponuje dvou až čtyřlůžkovými pokoji. Koupelny jsou na chodbě. Pro náročnější jsou apartmány a pokoje s vlastními koupelnami. Další ubytovací službou jsou samostatné chaty pro 10 až 12 lidí. Jsou komplexně vybavené.

6. Ubytování lyžařské středisko Habura u Medzilaboriec Slovensko

Penzion Falko Danova Zvolte si ubytování v penzionu s kavárnou Alexander. Prostory na bydlení jsou v podkroví. Kapacitu má 10 míst ve dvou apartmánech a dvou pokojích. Tyto pokoje mají sociální zařízení na chodbě. Venku je altánek s krbem. Parkování je v uzavřeném prostoru. Společenské akce jsou organizovány v kavárně.

7. Dovolená lyžařské středisko Pod lesom u Stropkova Slovensko

Přímo zde je turistická ubytovna Pod vlekom. Celoroční provoz poskytuje kapacitu 44 lůžek. Pokoje jsou dvou až osm postelové. Na každém pokoji je wc a koupelny jsou na chodbách. Společenská místnost se používá jako restaurace.

8. Rekreace lyžařské středisko Makovica - Nižná Polianka Slovensko

penzión AlnusUbytování zajišťuje 3 km vzdálený penzion Alnus. Zákazníci si mohou vybrat z jedno a dvolôžkových pokojů. Pro náročnější je VIP pokoj. Vybaveny jsou TV, koupelnou a internetem. V okolí najdete historická města. Příroda v horách Vám dopomůže k uvolnění a odpočinku.

9. Ubytování lyžařské středisko Stebnícka Huta Slovensko

penzión Slnečný MajerUbytování zajišťuje penzión Slnečný Majer u střediska. K pronájmu poskytuje dvoulůžkové pokoje, apartmány a studentský dům. Konferenční služby a o společenské akce se pořádají v prostorách na výběr. Tyto jsou: restaurace, koliba, lovecký slon a ​​bar. Připravují se welness prostory se saunou a bazénem.

10. Ubytování lžařské středisko Regetovka Slovensko

hotel RegetovkaUbytování v lokalitě si zajištěte v hotelu Regetovka. Nachází se naproti středisku. Ubytování je na výběr ze dvou až šesti lůžkových pokojů s vlastními koupelnami. K vybavení ještě patří rádio, telefon a TV a také restaurace.

11. Ubytování lyžařské středisko Medvedie Slovensko

penzión MedveďPřímo zde se nachází ubytovací zařízení penzión Medveď. Nabízí dvou a třílůžkové pokoje s přistýlkami. Mají vlastní koupelny a wc. Kapacita je pro 25 hostů. Předností je úschova věcí a hlídané parkoviště. Pro děti vybudovali dětský koutek, hřiště, bazén. K wellness-u patří sauna, bazén, vířivka. Odpočívat ješetě můžete v restauraci, altánku.

12. Dovolená lyžařské středisko Nižný Komárnik Slovensko

chata Evička Kapišová Středisku blízké ubytování uvádím chatu Evičku ve vesnici Kapišová. Maximální kapacita je pro 6 osob. K vybavení náleží kuchyň, sociální zařízení, Tv a připojení na internet. Altánek s posezením a grilem je u chaty. Zde se dá parkovat autem.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku