Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Levočské vrchy

ubytování Levočské vrchy lyžařské atrakce Slovensko

Toto pohoří má vrcholy vysoké do 1300 m.n.m. Nejvyšší vrch se jmenuje Černá hora. Jsou zde i neudržované turistické stezky zejména v oblasti vojenského Újezdu Javorina. Tento je již od 90 let minulého století otevřený pro veřejnost. V pohoří se vyskytuje méně srážek. Je tam tedy sušší podnebí. Zimní dovolená je rozšířená hlavně v lyžařských střediscích zmíněných na této straně.

Lyžařská centra Levočské vrchy - Slovensko

Popis zimních středisek

  1. Vysoká - Ľubovnianske Kúpele: nadmořská výška 650 - 950 metrů.
  2. Ski centre Levoča - nachází se v nadmořské výšce do 890 m.
  3. Závada - Levoča

1. Ubytování lyžařské středisko Vysoká - Ľubovnianske lázně Slovensko

KONGRES a RELAX Hotel SOREA ĽubovňaKONGRES a RELAX Hotel SOREA Ľubovňa / ubytování v lázních. Nachází se na okraji Levočských vrchů s množstvím minerálních pramenů. Zdejší prostředí patří ke klimaticky velmi čistým. Ubytování poskytuje v apartmánech a jedno až dvou lůžkových pokojích. Vybavení: TV, koupelna, wc, rádio, balkon. Hotel je bezbarierový. Jídla a nápoje poskytují dvě restaurace, dva bary a kavárna. K doplňku patří wellness s bazénem, ​​vířivkou ...

2. Dovolená lyžařské středisko Ski centre Levoča Slovensko

penzión ski center LevočaLyžařské centrum disponuje i ubytováním. Kapacity nabízí v penzionu Ski centr přímo pod svahy. Sedm dvoulůžkových pokojů je vybaveno koupelnou, TV, rádiem. Kuchyni je možné využívat také. Restaurace je umístěna vedle penzionu. Venkovní posezení a krb.

3. Lyžařské středisko Závada Slovensko

Jde o malé středisko se dvěma vleky. Nachází se ve stejnojmenné vsi asi 10 km od Levoče. Jeden vlek je dětský. Délka sjezdovek je do 5 km. Přímo zde se nacházejí ubytovací chaty.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku