Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Zimní střediska Malá Fatra

Zimní ubytování Malá Fatra Slovensko

Známé turistické cetrum těchto hor je Terchová. Nejvyšší vrch je Velký Kriváň s výškou 1709 m.n.m. Geograficky je to celek Fatransko-tatranské oblasti - severozápadní Slovensko. Nadmořská výška vrchů nabízí příznivé podmínky pro pěstování zimních aktivit. Je zde několik větších lyžařských středisek.

Ubytování zimní střediska Malá Fatra Slovensko

Popis zimních středisek

  1. Winter Park Martinky - Martinské hole, nadmořská výška 1 150 - 1456 m n. m.
  2. Snowland - Valčianska dolina - nadmořská výška 510 až 830 m. n. m.
  3. Vrátna dolina - nadmořská výška 600 až 1709 m. n. m.
  4. Ski Kľačno - výška 450 - 650 metrů nad mořem.
  5. Sport centrum Lučivná - 600 m. n. m.
  6. Ski park Rajecká Lesná - Košariská - výška je více než 600 m. n. m.

1. Ubytování lyžařské středisko Martinské hole Slovensko

Apartmány Nová PonorkaKde si pořídit dovolenou v této lokalitě Slovenska? Dpopručujem strávit pobyt v jedném z apartmánových domů s názvem Nová Ponorka. Je situován blízko nástupiště vleku. Přístup autem je až zde. V nabídce je i restaurace, dětský vlek, úschovna lyží, vysoušeč lyžáků. Můžete si vybrat studia a apartmány pro 3 až 6 osob.

2. Dovolená lyžařské středisko Snowland - Valčianska dolina Slovensko

penzion PerunDovolenkový pobyt Vám zajistí penzion Perun. Je situován přímo v zimním areálu. Je připraven poskytnout služby pro školení, společenské akce. Kapacitu má 32 lůžek + 3 přistýlky. Ubytovat se můžete v šesti dvoulůžkových pokojích a pěti apartmánech. Pokoje mají balkony a koupelny, TV.

3. Ubytování lyžařské středisko Vrátna dolina Slovensko

chata VrátnaDovolenou si pořiďte v chatě Vrátna. Je to turistická chata která slouží i jako výchozí bod na túry. Při ní začíná kabinková lanovka kterou se můžete vyvést na hřeben hor. Chata má 2 až 4 - lůžkové pokoje. Sociální zařízení jsou na chodbách. Kapacita je pro 50 ubytovaných hostů. Stravování nabízí zdejší restaurace.

4. Dovolená lyžařské středisko Ski Kľačno Slovensko

škola v prírode KľačnoBlízký penzion je s názvem Škola v přírodě Kľačno. Zrekonstruovaný objekt nabízí pokoje vybavené plovoucí podlahou a novým nábytkem. Lokalita je Rajecká dolina Slovensko. Může se zde ubytovat až 150 hostů. Sociální zařízení jsou na chodbách.

5. Rekreace lyžařské středisko Sport centrum Lučivná Slovensko

chata v LúčivnéChatu v Lúčivné naleznete v ski centru. Má tři pokoje: 2 x dvoulůžkový a 1 x čtyřlůžkový. Společenská místnot má krb, televizi. K dispozici je jedna kuchyň a jedna koupelna a wc. Terasa je zasklená. U chaty si můžete posedět u ohniště.

6. Dovolená lyžařské středisko Ski park Rajecká Lesná - Košariská Slovensko

apartmány Frivald Rajecká LesnáDovolenkujte v apartmánovém domě Frivald - Rajecká Lesná. Tři kilometri od střediska je situován tento dům. Blízko je i Rajecká dolina. V areálu si můžete posedět v zahradním posezení situovaném u potoku. Okolí nabízí termální koupaliště a léčebné lázně. Pobyt si můžete vybrat buď ve velkém nebo malém apartmánu. Větší má kapacitu tři a malý dva lůžka. V obou je ještě kuchyň a koupelna.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku