Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Ubytování a lyžařská centra v Malých Karpatech

Ubytování Malé Karpaty Slovensko lyžování

Jde o pohoří na západním Slovensku. Vrchy nejsou moc vysoké. Rozkládají se na území od Bratislavy po Nové Město nad Váhem. Nejvyšší vrch má výšku jen 768 m. n. m. Celé území je chráněná krajinná oblast. Dělí se na územní celky: Devínske, Pezinské, Brezovské a Čachtické Karpaty. Hřebenem pohoří vede turistická magistrála s názvem cesta hrdinů SNP.

Lyžařská střediska Malé Karpaty - Slovensko

Popis zimních středisek

  • Pezinská Baba - nadmořská výška 527 metrů a je vzdáleno 12 km od Pezinku.
  • Zochova chata - Modra - nadmořská výška 425 m. n. m. a je vzdáleno 15 km od Modry.

1. Lyžařské středisko Pezinská Baba - centrum dovolené v Malých Karpatech Slovensko

chata Korenný vrch Malé Karpaty SlovenskoUbytování ve středisku doporučuji v chatě Korenný vrch Slovensko. Ubytujte se ve vkusně zařízených pět a třílůžkových pokojích a v jednom apartmá. Pokoje mají umyvadla s teplou a studenou vodou a rádia. Koupelny a wc jsou na chodbách. Apartmán má koupelnu, rádio a tv. Součástí objektu je restaurace a bar i se speciálními jídly a nápoji.

2. Lyžařské středisko Zochova chata - ubytování v Malých Karpatech Slovensko

hotel Zochova chata Malé Karpaty SlovenskoOdporučím Vám ubytování v hotelu Zochova chata Slovensko. Toto komfortní ubytování se nachází v přírodě. Pokoje jsou vybaveny přírodními materiály. Kapacita je pro 150 hostů ve 64 dvou a tři lůžkových pokojích. Můžete si objednat komfortní nebo zrubavé apartmány. K vybavení pokojů patří klimatizace, minibar, trezor, LCDTV, koupelna. V nabídce je množství doplňkových služeb. K ním patří zábavné hry, business koutek, komferenčné místnosti a wellness s lázněmi.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku