Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Nízké Tatry

Slovensko Nízkotatranské Zimní střediska dovolená

Masív Nízkych Tatier sa tiahne od západu na východ v dĺžke 80 km. Najvyšším vrcholom je Ďumbier s výškou 2043 m. n. m. Už dlhšie roky sa tu rozvýja turistický ruch. Za centrá sa považujú Jasná blízko Liptovského Mikuláša, Tále v Bystrianskej dolina, Čertovica alebo Donovaly. Nachádzajú sa tu viaceré vodné nádrže a aquaparky. V sedle Čertovica sa pohorie delí na východnú a západnú časť. Celé územie zastrešuje Národný park Nízke Tatry.

Lyžařská střediska Nízké Tatry na Slovensku

Popis zimních středisek

 1. Ski centrum Bačova Roveň - Vyšná Boca, přepravní kapacita 1800 osob za hodinu
 2. Čertovica - 1252 m. n. m.
 3. Chopok jih - 2024 m. n. m.
 4. Ski Tále - 580 - 860 m. n. m.
 5. Park Snow Donovaly - hranice Nízkých Tater a Velké Fatry
 6. Akcent Nova Šachtičky - kolem 1100 m. n. m.
 7. Ski park Liptovská Teplička - 919 m. n. m.
 8. Čachovo - Selce - Selčianska dolina
 9. Telgárt - 980 - 1300 m. n. m.
 10. Mýto pod Ďumbierom - kolem 900 m. n. m.
 11. Lyžařská střediska Liptov Nízké Tatry

1. Ubytování lyžařské středisko Ski centrum Bačova Roveň Slovensko.

hotel Barbora *** Hotel Barbora *** je situován přímo u střediska. Má celoroční provoz. Kromě ubytování nabízí relaxační a kongresové služby. Odpočívat můžete také v restauraci. K dispozici jsou tři apartmány, dvoulůžkové a rodinné pokoje. Pokoje jsou vybaveny koupelnami. Apartmány mají perličkové vany. Kapacita je 87 lůžek a 30 přistýlek.

2. Dovolená lyžařské středisko Čertovica Slovensko.

Horský Penzión STIV Zde se můžete ubytovat v horském penzionu STIV. Je to nová budova s pěti podlažími. Pokoje jsou standardně vybaveny s koupelnami. Televizory jsou na objednávku za příplatek. Pokoje jsou deno a dvoulůžkové. K dispozici jsou také buněčné pokoje. Nabízejí i služby restaurace, denního baru, zimní zahrady a wellness centra či garáží.

3. Zimní rekreace lyžařské středisko Chopok jih Slovensko.

Hotel Srdiečko*** Chopok JihHotel Srdiečko *** Chopok Jih se nachází uprostřed střediska ve výšce 1213 m. n. m. hned vedle vleků. Hotel je po rekonstrukci. Odpočívat můžete ve wellness světě nebo restauraci či barech. Pokoje mají 91 lůžek a 34 přistýlek. Apartmány jsou pro náročnější i vířivky na terase. U hotelu je půjčovna lyží a snowboardů.

4. Ubytování lyžařské středisko Ski Tále Slovensko.

Hotel Stupka TáleHotel Stupka Tále se nachází v blízkosti golfového hřiště a lyžařského střediska. Nabízí ubytování a doplňkové služby. V hotelu Stupka a v jeho dependance hotelu Golf jsou jedno a dvoulůžkové pokoje. Kvalitu dovolené zvyšují apartmány a prezidentské apartmá. K vybevění pokojů patří koupelna, trezor, minibar, TV, karetní dveřní zámky. Využijte hotelový wellness.

5. Dovolená lyžařské středisko Park Snow Donovaly Slovensko

Villa Gardenia *** DonovalyVilla Gardenia *** na Donovalech patří k nejlepším apartmánům v lokalitě. Ubytování nabízejí apartmánové domy. Jejich součástí je wellnes svět oddechu. V blízkosti je dětský lyžařský park. Ubytování je v tichém a klidném prostředí. Jde o 12 apartmánů různé velikosti s kapacitou 50 lůžek. V létě je k dispozici altánek s ohništěm. Ve wellnesu najdete sauny, vířivky a jiný odpočinek.

6. Ubytování lyžařské středisko Akcent Nova Šachtičky Slovensko.

Hotel Šachtička ***Hotel Šachtička *** je místem kde se rádi vrátíte. Je vhodný pro individuální turisty i skupiny například na teambuildingy. Rádi pro Vás uspořádají semináře, kongresy. Odpočívat je vhodné ve wellness - relax centru. Okolní hory rádi navštíví pěší turisté. Připraveno je 44 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány s koupelnami, TV, telefonem, rádiem.

7. Ubytování v lyžařském středisku Ski park Liptovská Teplička Slovensko.

Ubytování Vikartovsky mlynUbytování Vikartovsky mlyn je vzdáleno jen 100 metrů od zimních tratí. Penzion je situován na břehu Černého Váhu. K dispozici k pronájmu je 12 pokojů s koupelnami. Na návštěvu Vás zve restaurace s domácí kuchyní. V okolí je velký pozemek, altánek s ohništěm pro 40 účastníků.

8. Ubytování lyžařské středisko Čachovo - Selce Slovensko.

Penzion SelčiankaPenzion Selčianka je vzdálen jen 50 metrů od lyžování. Je vhodný pro individuální hosty i skupiny. Vede k němu udržovaná silniční komunikace. Můžete se ubytovat v 9 pokojích a dvou apartmánech. Všechny pokoje mají TV, telefon, ledničku a koupelnu. Používat můžete společenskou a školicí místnost s krbem. Internet je zdarma.

9. Rekreace lyžařské středisko Telgárt Slovensko.

Apartmány pod vlekom ***Apartmány pod vlekom *** nabízejí ubytování přímo v tomto středisku. Postaveny jsou na vršku aby byl z nich dobrý výhled na Nízké Tatry. Skládají se ze dvou domů. Kapacita je 4 až 8 osob v jedno, dvou a třípokojových apartmánech. Zajímavostí je otáčecí krb. Je zde prostor i na odkládání sportovních potřeb.

10. Dovolená v lyžařském středisku Mýto pod Ďumbierom Slovensko.

Penzion LuciaPenzion Lucia je vzdálen jen 600 metrů od lyžování. Nachází se v tiché části vesnice Mýto pod Ďumbierom. Ubytování je zajištěno v pokojích s vlastními koupelnami, TV a lednicí. Je zde pět dvoulůžkových pokojů s dvěma přistýlkami. Společenská místnost má krb a kuchyně je plně zařízená. Venku je zahradní krb a gril. Zdarma je wifi připojení na internet.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku