Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Oravská Magura lyžování

Lyžařské sjezdovky Oravská Magura Slovensko

Pohoří Oravské Magury leží na severním Slovensku v oblasti Orava kterou takto nazvali za doby Uherska. Nejvyšší vrch je Minčol vysoký 1 394 m. n. m. Průměrná výška jiných významných vrcholů je kolem 1300 m. n. m. Zimní střediska kde se soustřeďuje lyžařský turistický ruch jsou například Dolný Kubín anebo Zázrivá.

Lyžařská střediska Oravská Magura a ubytování zde

Popis zimních středisek

  1. Ski Zábava - Hruštín, od 900 do 1150 m. n. m.
  2. Ski Park Kubínska hoľa - 720 až 1 390 m. n. m.
  3. Ski Krušetnica - 660 - 810 m. n. m.
  4. Ski centrum Kozinec Zázrivá - 650 až 995 m. n. m.

1. Ubytování lyžařské středisko Ski Zábava Hruštín Slovensko

Zrubové kolibyDominantní ubytování zajišťuje komplex srubových kolib. Je to hotel složený z chat. Jedna z nich je rekreační dům s apartmánem. Apartmán má dva lůžka a jednu koupelnu, krb, TV a kuchyňský kout. V podkroví jsou dva dvoulůžkové pokoje s koupelnami. Stravu zajišťuje stylová restaurace. K odpočinku přispívá i relax ve wellness. Je zde bazén, sauny, masáže, výřivka.

2. Ubytování lyžařské středisko Ski Park Kubínska hoľa Slovensko

HOTEL GREEN***Ubytujte se v hoteli Green ***. Nachází se přímo v ski parku. Je nově postavený a moderní. Pořiďte si pobyt v pokojích a apartmánech. Kapacita je 66 lůžek. Pokoje mají koupelnu a telefon, TV, ledničku. Prostorný balkon je s ​​výhledem na hory. Apartmány mají k tomu ještě obývák. Hotel nabízí i několik placených a bezplatných služeb. Gastronomii zajišťuje restaurace. Do 5 km je zimní stadion, AquaRelax.

3. Relax lyžařské středisko Ski Krušetnica Slovensko

penzión PohodaPřímo zde zajistuje ubytování penzion Pohoda. Penzion se dělí na tradiční a chatové ubytování. V areálu můžete využít tenisový kurt, saunu, bowling, buginy nebo bazén. Penzion má dvou až pětilůžkové pokoje a apartmán. Vybaveny jsou internetem, TV, ledničkou, balkonem, koupelnou. Chaty mají společenskou místnost s krbem a TV, pokoje na patře.

4. Ubytování v lyžařském středisku Ski centrum Kozinec Zázrivá Slovensko

drevenica KozinecUbytujte se v dřevěnici Kozinec. Stojí přímo u údolní stanice vleku. Je to stylové ubytování na samotě v apartmánech. Kapacita je pro 10 a 12 osob. Apartmán má společenskou místnost s TV, kuch, pokoje s koupelnami. Venku je posezení s grilem, dětské hřiště. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku