Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Oravské Beskydy zimní dovolená

Lyžařská centra ubytování Oravské Beskydy Slovensko

Přes pohoří vede hranice s Polskem. Jsou situovány na severozápadním Slovensku. Nejvyšším vrcholem je Babia hora s výškou 1 725 m. n. m. Oravská Polhora je nejsevernější Slovenská obec s centrem turismu zde. Dalšími centry jsou lyžařská střediska popsány níže s doporučeným ubytováním.

Lyžařská střediska Oravské Beskydy a ubytování tady

Popis zimních středisek

  1. Ski Seven Zákamenné - 740 - 950 m. n. m.
  2. Ski Gruníky Sihelné Oravská Polhora - 1 000 m. n. m.
  3. Ski centrum Polhorský Hrádok Oravská Polhora - 720 - 870 m. n. m.
  4. Ski Orava Snow - Oravská Lesná, která je nejsevernější Slovenská obec

1. Ubytování lyžařské středisko Ski Seven Zákamenné Slovensko

penzión EgeumPřímo ve vesnici u střediska je situován penzion Egeum. Součástí penzionu je půjčovna lyží, restaurace, bar, terasa. Je situován 100 metrů od lyžařského střediska. Ubytování je nabízeno celoročně v podkrovních pokojích. Je jich 8 s kapacitou 13 lůžek. Mají ledničku, Tv a koupelnu. Stravování umožňuje restaurace nebo pizzerie.

2. Ubytování lyžařské středisko Ski Gruníky Sihelné Oravská Polhora Slovensko

chaty gruníky SihelnéUbytování ve středisku je v chatách. Chaty jsou dvě a mají kapacitu 12 lůžek. Jsou vybevené koupelnou, kuchyní a TV se satelitním přijmem. Ubytování je v podkroví. Přístup autem je až ke objektem. Ve středisku bývá dostatek přírodního sněhu.

3. Dovolená lyžařské středisko Ski centrum Polhorský Hrádok Oravská Polhora Slovensko

penzión HrujbakUbytování naleznete několik metrů od střediska v penzionu Hrujbak. V nabídce jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje. Podkrovní apartmán má kapacitu 4 pevná lůžka a 1 přistýlka. Vybaven je dvěma ložnicemi, obývákem, koupelnou, televizí a ledničkou. Restaurace nabízí množství druhů jídel a nápojů.

4. Rekreace lyžařské středisko Ski Orava Snow Oravská Lesná Slovensko

chata pri sedačkeUbytujte se v chatě u sedačky. Objekt je přímo ve středisku. Chata má dvě podlaží. V přízemí je společenská místnost s kuchyní a TV se satelitem. Pak je tu koupelna s trojlůžkovým pokojem. Na patře jsou dva pokoje. Vytápění je elektrické a krbem. Ubytování je pro 11 osob.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku