Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Slanské vrchy pro zimní dovolenou

Slovensko Slanské vrchy v zimně

Zde představujeme pohoří na východním Slovensku. Ne moc vysoké hory poskytují možnosti výletů v zachovalé přírodě. Táhnou se od Prešova až do Maďarska. Nejvyšší vrchol se jmenuje Šimonka. Výšku má 1 092 m. n. m. Na území se těží Andezit, jako kvalitní stavební materiál. Je zde několik opuštěných dolů. Posláním této strany je informovat Vás o možnostech lyžování a zimní turistiky v blízkosti ubytování v tomto pohoří. Níže jsou popsány tři lyžařská střediska.

Ubytování lyžařská střediska Slanské vrchy Slovensko

Popis zimních středisek

  1. Petrovce - 2 vleky.
  2. Zámutov - lyžařský svah u penzionu Opál
  3. Opalex Sigord - Kokošovce

1. Ubytování lyžařské středisko Petrovce Stráne Slovensko

Chata mjr. KukorellihoBlízké ubytování je ve vesnici Hermanovce nad Topľou Slovensko Chata mjr. Kukorelliho. Ubytování poskytuje ve dvou, tři a čtyřlůžkových pokojích. Kapacita objektu je navržena na 70 hostů. K přednostem patří blízké památky Unesco. Restaurace, bufet jsou v chatě, taky zasedací prostory. Součástí je venkovní bazén.

2. Ubytování lyžařské středisko Zámutov Slovensko

penzion OpálZimní středisko patří k penzionu Opál, kde se můžete ubytovat. Je to typ rodinného penzionu. Nabízí vynikajíci kuchyni v restauraci. Jsou zde místnosti na společenské akce. Kolem penzionu je velká zahrada. Zde je tenisový kurt, travnaté volejbalové hříště, gril a golfový putting green. Organizují zde různé folklórní akce. Ubytování se týká kapacity pokojů pro 35 hostů. Dvoulůžkových pokojů je osm - mají vlastní koupelny, rádio a TV. K pronájmu jsou i čtyřlůžkové pokoje.

3. Dovolená lyžařské středisko Opalex Sigord Slovensko

rekreační zařízení OpalexRekreační středisko se nachází v oblasti Sigord Slovensko. Kromě procházek si můžete užívat koupání venku ve slané vodě. Ubytovací kapacita je čtyřicet lůžek. Pokoje jsou třílůžkové. Mají vlastní sociální zařízení. Náročnější si mohou objednat ubytování v apartmánu. Nabízejí i čtyřmístné chaty. K dispozici je kavárna, vinárna, restaurace. K wellness službám patří saunový svět, ruční masáže, výřivé bazény, solárium, bazén s protiproudem, fitness centrum.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku