Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Slovenský ráj

Ubytování Slovenský Raj zimní rekreace

Území je známé roklemi a kaňony, které byly vytvořeny potoky a říčkami. Dnes se tam nacházejí vodopády. Vedle nich vedou turistické stezky s pomůckami jako žebříky a stupačky. Turistickými centry jsou například Dedinky a Dobšiná. Nejvyšším vrcholem Slovenského ráje je Ondrejisko s výškou 1270,6 m. n. m.

Lyžařská střediska Slovenský Raj a ubytování zde

Popis zimních středisek

  1. Ski Mlynky - 730 - 996 m. n. m.
  2. Spišská Nová Ves - Rittenberg - 512 - 608 m. n. m.
  3. Vernár - Studničky - 800 - 980 m. n. m.

1. Ubytování v Lyžařském středisku Ski Mlynky Slovensko

Hotel Mlynky ***Hotel Mlynky *** má polohu ve stejnojmenné malebné obci a přímo v lyžařském středisku Biele Vody. Hotel je řešen multifunkčně - kromě ubytování nabízí venkovní areál a sportovní centrum. V nabídce je i restaurace a kongresová místnost. Kapacita je 50 osob. Pokoje jsou dvoulůžkové, které se dělí na pokoje lux a standard. Objednat si můžete také apartmány. Vybavení je s koupelnou, TV, budíkem a telefonem.

2. Ubytování lyžařské středisko Spišská Nová Ves - Rittenberg Slovensko

penzión RittenbergPriamo na svahu Vám zabezpečí ubytovanie penzión Rittenberg. V provozu je celoročně. Je vhodný k ubytování pro lyžařské kurzy, školy v přírodě, školení. Ubytování je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Mají koupelny. Restaurace má kapacitu 50, společenská místnost 10 a bar 25 osob. K dispozici je gril, stolní tenis, šipky, kola, parkování a kuchyňka na přípravu vlastní stravy.

3. Dovolená lyžařské středisko Vernár - Studničky Slovensko

penzión u ŠimonaV blízké vesnici si zařiďte ubytování v penzionu u Šimona. Nachází se na úpatí Vernarské soutěsky v národním parku Slovenský ráj. V okolí se nachází několik turisticky zajímavých atrakcí. Kapacitu má 18 lůžek a 3 přistýlky. Penzion je v tiché části a je vhodný pro uspořádání rodinných společenských akcí. K dispozici nabízejí parkování, terasu a místnost na odkládání sportovních nástrojů.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku