Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  zimní Spišská Magura na Slovensku

Slovensko Spišská Magura ubytování

Pohoří se nachází na severu Slovenska. Sousedí s Belianskými Tatrami. Nejvyšším vrcholem pohoří je Repisko 1 259 m. n. m. Údolí rozdělují pohoří do více celků. Nacházejí se zde minerální prameny a jezera.

Lyžařská střediska Spišská Magura ubytování

Popis zimních středisek

  1. Lyžařské středisko Ski Park Vyšné Ružbachy - nadmořská výška 624 - 808 m.n.m.
  2. Ski Bachledova dolina Jezersko - nadmořská výška 920 - 1160 m.n.m.
  3. Lyžařské středisko Ski štart - Kežmarok
  4. Skicomp Fakľovka Litmanová - výška 690 do 920 m.n.m.
  5. Skipark Eland Spišská Stará Ves - nadmorská výška 494 - 625 m.n.m.

1. Ubytování lyžařské středisko Ski Park Vyšné Ružbachy Slovensko

penzion ZetVe Vyšných Ružbachech se můžete ubytovat v penzionu Zet. Lokalizovaný je v blízkosti lázní a lyžařského střediska. Pokoje jsou vybaveny pro méně a více náročné hosty. Penzion se skládá ze dvou samostatných částí. Pokoje mají koupelny, wifi internet, TV. Apartmány jsou pro náročnější s kuchyní a balkonem. Společenské prostory jsou s krbem.

2. Ubytování v lyžařském středisku Ski Bachledova dolina Jezersko Slovensko

Privát J & M NemešanyUbytujte se v privátu J & M Nemešany. Nachází se v tichém prostředí údolí Bachledovej doliny jen 50 m od sedačkové lanovky. Ubytování je pro 14 hostů. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Je zde i kuchyň s veškerým potřebným vybavením. Společná místnost má TV. Celoroční provoz.

3. Ubytování lyžařské středisko Ski štart Kežmarok Slovensko

Penzión GardošPenzión Gardoš nabízí ubytování v tiché části Kežmarku. Hosté si mohou vybírat ze šesti dvou až třílůžkových pokojů. Apartmán je k dispozici pro náročné. V okolí se nachází několik Národních parků. Nabízejí i stravování formou půl a celé penze. Individuální strava je možná v apartmánu.

4. Dovolená lyžařské středisko Skicomp Fakľovka Litmanová Slovensko

ubytování NaďaUbytování Naďa je v krásných pokojích a apartmánech s prvky z masivního dřeva. K pokojům jsou tři koupelny, wc a kuchyň. K dispozici je prostorná společenská místnost s krbem. Zrekonstruovaný apartmán má barový pult, spol. místnost, kompletní kuchyni. Ubytování v penzionu je vhodné pro rodiny s dětmi.

5. Relax lyžařské středisko Skipark Eland Spišská Stará Ves Slovensko

hotel ElandHotel Eland je vzdálen 9 km od Červeného Kláštera. Nabízí ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích. Apartmány jsou dvou a čtyř pokojové. Kapacita je pro 30 hostů + 10 přistýlek. Pokoje mají minibar, TV, telefon. Restaurace má 18 míst. Partie si mohou objednat salonek s kapacitou 10 míst. Ještě je zde kavárna a terasa.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku