Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Strážovské vrchy lyžování na Slovensku

Hory lyžařské areály v Strážovských vrších Slovensko

Na této straně představuji dalšího ze zástupců Slovenských hor. Téma se věnuje lyžařským střediskám s možnostmi ubytování. Slovensko spřístupňuje atraktivní prostředí s novými službami. V turistických centrech se z roku na rok dají získat nové zážitky. Ubytování je o to pestrejší.

Lyžařská střediska Strážovské vrchy - Slovensko

Popis zimních středisek

  1. Čičmany Javorinka - kolem 1,2 km sjezdovek, pět vleků s přepravní kapacitou 2850 lyžařů.
  2. Ski Mojtín - v provozu bývá šest vleků, nadmořská výška: 697 - 942 m.n.m.
  3. Vlek Zbyňov - přepravní kapacita vleku je 350 osob/hodina
  4. Ski aréna Fačkovské sedlo - leží na hranici Strážovských vrchů a Malé Fatry
  5. Homôlka - leží na pomedzí Strážovských vrchů a Bílých Karpát
  • Kálnica - Piesky - pohoří Považský Inovec, tři vleky
  • Bezovec - pohoří Považský Inovec, středisko se čtyřmi vleky

1. Lyžařské středisko Javorinka, centrum ubytování a Strážovské vrchy Slovensko

Dřevěnice BRUNDZOVCE *** Čičmany - JavorinkaDřevěnice BRUNDZOVCE *** - moderní ubytování anebo Slovensko s horským oddychem. Vesnice Čičmany je plná rázovitých dřevěnic v lidovém stylu. Ubytovatelé se starají o zevnějšek staveb kůli zachování zvláštnosti dovolené. Moderní výdobitky techniky jsou samozřejmostí. Ubytování v objektu spomínané dřevěnice je možné ve dvou samostatních apartmánech.

2. Ubytování Ski Mojtín Slovensko ubytování

chahta na Rúbani Mojtín SlovenskoChata na Rúbani Mojtín Slovensko na okraji obce nabízí oddych v klidné části vesnice. Zimní sporty je možné provozovat do 700 metrů od tohoto ubytování. V blízkém okolí budete obdivovat přírodu, jeskyně, potoky. Zahrada objektu je oplocena. Ubytované hosty mají k dispozici ještě altánek a ohniště.

3. Vlek Zbyňov ubytování na Slovensku

chahta Zbiňov SlovenskoZde můžu odporučit rekreaci v chalupě ve vesnici Zbiňov. Nachází se v Rajecké dolině. Lazně Rajecké Teplice jsou vzdálené jen 3 km. Na přízemí mají hosté k dispozici kuchyň s komorou, koupelnu s wc, společenskou místnost s krbem. V podkroví tři a čtyřlůžkový pokoj. Venku je ohniště a parkování aut.

4. ubytování ski aréna Fačkovské sedlo Slovensko

horský hotel Kľak SlovenskoUbytování zabezpečuje horský hotel Kľak Slovensko. Kapacita je 50 míst ve dvou a třilůžkových pokojích s koupelnami a TV. K doplňkům patří sauna, fitness a parkování. Venku je altánek a multifumkční hřiště. O gastronomii se stará restaurace a myslivecký salónik.

5. Ubytování Homôlka Valaská Belá - Slovensko

chata Homôlka SlovenskoChata Homôlka Slovensko anebo ubytování v objetí Strážovských vrchů. Chata je vhodná na rekreaci pro rodiny, partie přátel anebo školy v přírodě. Pobyty jsou zajištěny v pokojích s koupelnami i bez. Možnosti celodenního stravování v restauraci. Společenská místnost má TV, wifi připojení k internetu.

Pohoří Považský Inovec:

Ubytování Kálnica - Piesky: Slovensko v zimně

chata Kálnica SlovenskoNejbližší ubytování naleznete v Krajné dolině. Chata Kálnica nabízí dovolenou 4 km od vesnice Kálnica. Návštěvníci můžou relaxovat na 38 lůžkách. Pokoje prošli rekonstrukcí. Slovensko i takovýmto spůsobem získává na kvalitě. Lyžařské středisko je ve vzdálenosti 2 km. V okolí nezapomeňte navštívit vodní lyžování na Ratnovské zátoce. Naplánujte si turistiku k hradním zříceninám Čachtice, Tematín, Beckov.

Bezovec: Slovensko a Považský Inovec

Sportchata BezovecVhodní ubytování doporučím přímo v středisku. Název má Sportchata. Věčšina klientely je sportovně zaměřena s celoročním provozem. Pokoje jsou dva a třilůžkové a koupelny má na patře. Přibližně 100 m od chaty je lyžařský vlek. K dispozici je i stravování. K pronájmu je více chat.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku