Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Zimní dovolená Veľká Fatra

Dovolená Veľká Fatra ubytování

Toto pohoří má také vhodné podmínky pro zimní dovolenou. Nacházejí se zde zimní lyžařská střediska popsané na této straně. Nadmořská výška pohoří se pohybuje nad 1000 m. Nejvyšší vrch se jmenuje Ostredosk - 1592 m.n.m. Turistický ruch se soustřeďuje hlavně v lyžařských střediscích.

Lyžařská střediska Velká Fatra a ubytování

Popis zimních středisek

  1. Lyžařské středisko Park snow Donovaly - nadmořská výška 980 m.n.m.
  2. Ružomberok Malinô Brdo - nadmořská výška 545 - 1 209 m.n.m.
  3. Lyžařské středisko Jasenská dolina - KAŠOVÁ a LEHOTA - výška 540 m n. m
  4. Ski Fun Liptovská Revúca - výška 670 - 1100m.n.m.
  5. Turecká Krížna - nadmorská výška okolo 1500 m.n.m.
  6. Vyšné Krátke - Ľubochnianska dolina.

1. Ubytování lyžařské středisko Park snow Donovaly Slovensko

WELLNESS hotel ŠPORT ***WELLNESS hotel ŠPORT *** Donovaly Slovensko je zrekonstruovaný a nachází se v centru střediska. Ubytování je zajištěno ve dvou až třílůžkových pokojích s koupelnou. Pro rodiny jsou výhodnější apartmány. Dětská postýlka je zdarma. Kapacita je přes 100 lůžek. K službám patří restaurace a welness se saunami, bazénem s protiproudem a výřivka.

2. Ubytování lyžařské středisko Malinô Brdo Slovensko

chata Dária Malinô BrdoChata Dária Malinô Brdo se nachází v centru lyžařského střediska. V podkroví jsou vybudované apartmány a na spodku budovy je restaurace. Kapacita ubytování je 16 osob. Ceny za ubytování se týkají i slev na ski pasy.

3. Ubytování lyžařské středisko Jasenská dolina ( KAŠOVÁ a LEHOTA ) Slovensko

Chata na Vŕšku Jasenská dolinaChata na Vŕšku Jasenská dolina nabízí ubytování přímo ve středisku s výhledem na sjezdové tratě. Kapacita ubytování je pro 11 osob ve třech pokojích. K nim jsou koupelny s bidetem, sprchou, wc a umyvadlem. Pohodu dovolené dotváří i společenská místnost s krbem a kuchyň s východem na terasu. U chaty je možné grilování.

4. Dovolená lyžařské středisko Ski Fun Liptovská Revúca Slovensko

Chalupa v obci Liptovské RevúceChalupa Liptovské Revúce ponúka ubytovanie neďaleko strediska Ski fun. Chalupa má dva apartmány, každý pre 10 hostí. Apartmán má dve spálne, obývaciu časť ako spoločenskú miestnosť a kuchyňu. Kúpeľňa je s wc a sprchovým kútom. Vonku je kratá terasa, gril, stolný tenis a trávnatá plocha.

5. Dovolená lyžařské středisko Turecká Krížna Slovensko

Chalupa u kurišky Turecká KrížnaUbytování v blízké vesnici Turecká - chalupa u Kurišky s kapacitou 13 lůžek ve 4 pokojích. Můžete používat kompletně vybavenou kuchyň s jídelnou. V chalupě jsou koupelny s wc. Vedle je houpací lavička a ohniště.

6. Ubytování lyžařské středisko Vyšné Krátke Slovensko

Penzion Astoria ĽubochňaUbytování v penzionu Astoria je přímo v Ľubochni. Je vzdálen jen 4 minuty pěší chůze od NED ústavu. Ubytování je v jedno a dvoulůžkových a také v rodinných pokojích. Vybaveny jsou s TV, sociálním zařízením, podlažním topením. Vlakové nádraží je vvzdialené 7 minut.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku