Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Veporské vrchy

Ubytování Veporské vrchy Slovensko

Pohoří Veporské vrchy se nachází ve Slovenském rudohoří. Nejvyšší vrch je Fabova hoľa s výškou 1 438,8 m. n. m. Pohoří je poseté četnými a hlubokými dolinami. Protéká zde řeka Hnilec. Turistický ruch se soustřeďuje ve městě Brezno nebo v blízkém Černém Balogu.

Lyžařská střediska Veporské vrchy a dovolená zde

Popis zimních středisek

  1. Hronec - Hlobišov - 580 - 798 m. n. m.
  2. Látky - Hotel Royal - 927 - 1025 m. n. m.
  3. Park Košútka - Hriňová - 723 m. n. m.
  4. Ski Čierny Balog - vzdálenost je 9 km od Brezna

1. Ubytování lyžařské středisko Hronec - Hlobišov Slovensko

Hotel PoniklecNedaleko lyžařského střediska se nachází hotel Poniklec. Zde si můžete pořídit dovolenou. Je vhodný i na školy v přírodě. Okolní lesy Veporských vrchů jsou bohaté na lesní plody. Komlex se skládá z hlavní budovy a čtyř chat. Tyto mají podkrovní pokoje a spol. místnost, koupelnu. V centrální budově jsou k dispozici dvou a tří lůžkové pokoje v buňkách a apartmány. Hotel provozuje vlek a sjezdovku s umělým zasněžováním a večerním lyžováním.

2. Lyžařské středisko Látky - Ubytování Hotel Royal Slovensko

Hotel RoyalUbytování v hotelu Royal ****. Součástí hotelu jsou chaty a bungalovy. K službám patří restaurace s barem, konferenční prostory a wellness. Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Některé pokoje mají balkon. Kapacita je 78 lůžek. V ceně je zahrnuta snídaně a vstup do bazénu. Bumgalovy jsou 7 až 9 lůžkové. Vedle objektů je posezení.

3. Lyžařské středisko Park Košútka - Ubytování Hriňová Slovensko

Penzión ** KOŠÚTKA - HriňováUbytování v penzionu Košútka u Hriňové. Tento penzion se nachází přímo u lyžařských svazích. Má 17 pokojů. Kapacita je 60 lůžek. Pokoje mají vlastní koupelny. V nabídce je restaurace. Součástí je terasa s dobrým výhledem a internetové připojení. Parkování u objektu.

4. Ubytování lyžařské středisko Ski Čierny Balog Slovensko

ubytování v apartmánových domech Čierny BalogUbytování v apartmánových domech ve středisku Čierny Balog. V nabídce jsou tři apartmánové domy s třemi třílůžkovými pokoji, dále jeden apartmán se dvěma třílůžkovými pokoji. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Celková kapacita činí 33 lůžek. K vybavení patří obývací pokoj, Tv, kuchyň a wifi internet.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku