Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Vihorlatské vrchy

Dovolená v zimně Vihorlatské vrchy Slovensko pronájem pokojů

Pohoří je známé chráněnou krajinnou oblastí, která je nejmenší na Slovensku. Vyskytují se zde neporušené pralesovité útvary. Můžete si vybrat túru nebo procházku podle náročnosti. Je zde až 88 km chodníků. Nejvyšším vrcholem je Vihorlat - 1 076 m. n. m.

Lyžařská střediska Vihorlatské vrchy - ubytování na Slovensku

Popis zimních středisek

  1. Ski park Chlmec - 302 – 495 m. n. m.
  2. Inovce - nadmořská výška je kolem 520 - 660 m. n. m.
Další střediska:
  • Podhorod
  • Petrovce
  • Snina
  • Koromla
  • Porúbka

1. Rekreace lyžařské středisko Ski park Chlmec Slovensko

rekreační zařízení MerrysRekreační zařízení Merrys je vzdáleno 30 minut chůze od střediska Chlmec. Nabízí 12 pokojů a 2 apartmány pro účely ubytování. Pro společenské akce je vhodný Estrádní sál. Pro menší setkání je dobrá společenská místnost. Jídelna a bufet nabízejí celodenní stravování. Na výběr jsou zděné a dřevěné chaty. Areál je zabezpečen ohradou proti průniku divoké zvěře.

2. Lyžařské středisko Inovce dovolená Slovensko

Turistická ubytovna InovcePoblíž střediska Vám poskytneme informace o ubytování v areálu školy - Turistická ubytovna. Vesnice je umístěna v horské oblasti. Ubytovna prošla rekonstrukcí. Kapacita je 10 pokojů. Každý z nich má svou koupelnou. V areálu je multifunkční antukové hřiště, ohniště. Ubytovna poskytuje i stravu a zajišťuje půjčování sportovního vybavení.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku