Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Volovské vrchy

Ubyování Volovské vrchy centra dovolené Slovensko

Nejvyšším bodem je Zlatý stůl. Jeho nadmořská výška je 1322 m. n. m. Za turistická centra se považují města Košice, Gelnica, Medzev a lyžařská střediska popsané níže na této straně. Přes pohoří vede Cesta hrdinů SNP, která začíná v Dukelském průsmyku a končí na Bradle. Vede napříč celým Slovenskem přes místa s významnými boji přes druhou světovou válku.

Lyžařská střediska Volovské vrchy - dovolená na Slovensku

Popis zimních středisek

  1. Relax Center Plejsy - 912 m. n. m.
  2. Štós - Šikmá stráň - 640 m. n. m.
  3. Kavečany - 600 m. n. m.
  4. Jahodná - 705 m. n. m.
  5. Skipark Erika - Kojšovská hoľa - 1246 m. n. m.
  6. Poráč - Brodok - 810 m. n. m.
  7. Poráč Park - Poráčska dolina

1. Ubytování lyžařské středisko Relax Center Plejsy Slovensko

hotel Plejsy ***Ubytování v hotelu Plejsy *** má kapacitu 186 lůžek. Odpočinout Vám pomůže wellness vybavené bazénem, ​​vířivkou a různé druhy saun. Sportovní aktivity pomohou naplnit bowling, kulečník, tenis. Děti se mohou vyhrát na hřišti s dětským koutkem. Ubytování si můžete vybrat z 15 apartmánů a 45 dvoulůžkových pokojů. Pokoje mají TV, koupelny a balkon.

2. Relax lyžařské středisko Štós - Šikmá stráň Slovensko

Primát v ubytováni patří klimatickým lázním Štós. Nacházejí se na rozhraní Spišského rudohoří a Slovenského krasu. Na okolí se nachází lesopark s viack než 200 druhy květin a dřevin. K léčebným procedurám patří i speleoterapie - léčba v blízké Jasovské jeskyni. K dispozici je vitální vodní svět a bazény. Ubytovací pobyty se dají objednat z různých balíků. Jedním z nich je i pobyt s názvem "lázně na zkoušku". Kapacita ubytování je 88 lůžek v apartmánech, jedno až dvoulůžkových pokojích s koupelnami.

3. Dovolená lyžařské středisko Kavečany Slovensko

penzion pod HrešnouPenzion pod Hrešnou nabízí ubytování pouze 6 om od města Košic. Vedle se nachází pokladna na ski pasy v lyžařském středisku Kavečany. Bezplatné je wifi připojení a parkoviště. Restaurace je obohacena o terasu. Pokoje mají výhled na středisko, koupelnu a TV. K dispozici je i samostatná kuchyň. K druhé hlavní atrakci patří ZOO vzdálena jen 200 m.

4. Ubytování lyžařské středisko Jahodná Slovensko

ubytování v JahodnéUbytování v Jahodné Vám zajistí penzion nebo apartmány. Pokoje penzionu a apartmánů mají koupelny, TV, obývací část a vlastní vchod. V blízkosti můžete využít sportovní areál, bazén nebo saunu či vířivku. K pronájmu je lovecký salon, koliba nebo kavárna.

5. Lyžařské středisko Skipark Erika - ubytování Kojšovská hoľa Slovensko

rekreační zařízení Zlatá IdkaRekreační zařízení Zlatá Idka nabízí ubytování a dovolenou s vitálním světem. Zařízení je vzdáleno 5 km od střediska Erika. Penzion je přizpůsoben k pořádání školení, konferencí i svateb. Ve vitálním světě najdete plavecký bazén, vířivky, sauny, tepidárium s vyhřívanými lehátky. Ubytování je ve dvou budovách s kapacitou 96 lůžek. Pokoje mají jedno až třílůžkové a apartmány. Některé pokoje mají balkon.

6. Ubytování lyžařské středisko Poráč - Brodok Slovensko

chalupa Alena PoráčChata Alena je připravena poskytnout ubytování v obci Poráč. Na okolí se rozprostírá přírodní chráněné území Galmus. Kapacita je od 6 do 17 osob. Pro hosty jsou dvě kuchyně, dvě sociální zařízení a místnost s posezením, krbem a TV. Jde o útulnou chalupu s větším okolním prostorem.

7. Dovolená lyžařské středisko Poráč Park Slovensko

ubytování Poráč ParkPenzion Poráč Park nabízí ubytování v hlavní budově. Zde je soustředěno 22 pokojů a kongresová místnost či bar s restaurací. Nachází se zde také relaxační část s bazénem, wellness a sportovní hala. Atmosféru ubytování na horách dotvářejí i srubové chaty. Je jich šest. Pokoje jsou dvou a třílůžkové s internetem a koupelnou. Chaty mají kapacitu 10 osob.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku