Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Pohoří Vtáčnik s lyžařskými středisky

Vtáčnik lyžování ubytování na slovensku v soukromí v lokalitě zimních atrakcí.

Oblíbencům zimních sportů jsou k dispozici areály pro jejich záliby. Slovensko jako hornatá krajina dovede nabídnout lyžování i v menších pohořích v okolí ubytování. Slovensko ve svém středu má jedného z nich kterým je Vtáčnik. Lokalita je nedaleko Kremnických a Strážovských vrchů.

Lyžařské střediska v pohoří Vtáčnik Slovensko

Popis zimních středisek

  1. Ski Blanc Ostrý Grúň - Kollárová - je vybavěno čtyřmi vleky a má přepravní kapacitu 1 800 os./hod.1200 osôb
  2. Poruba u Preividze - je vybavěno třemi vleky a kapacitou přepravy 1 200 os./hod.

1. Ubytování lyžařské středisko Ski Blanc Ostrý Grúň Kollárová Slovensko

Ubytování zajišťuje horská chata Kollárová pod Ostrým Grúněm anebo chata Marta. Kromně služeb pro lyžování návštěvníci využívají celoroční jízdy na koni. Poblíž je možný rybolov anebo koupit si čerstvé ryby.

chata DopravárikUbytovna Dopravárik Slovensko - chalupové ubytování ne jen v zimně. Ubytovnu nalezeme v obci Ostrý Grúň. V okolí návštěvníci využívají horské stezky a cyklotrasy. Ubytovna disponuje restaurací, bazénem, hřištěmi, ohništěm a grilem. Hlavní budova ubytováva 40 osob ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Spoločné koupelny jsou na každém podlaží. Apartmán má ubytovatel taky. Dólu je společenská místnost se zábavními hrami. K objektu patří chatky v počtu šest. Kapacita je 6 až 10 hostů. Sprchy a wc má každá chata.

2. Ubytování lyžařské středisko Poruba u Prievidze Slovensko

Ubytování si můžete spestřit prohlídkou Bojnického zámku anebo ZOO. Zde je taky letní koupaliště a lázně.

Ubytování v soukromí PorubaUbytování v soukromí Poruba - Slovensko. V stejnojmenné obci nabízí ubytovací služby privátní domek. V blízkosti je atraktivní oblast Bojnice. Pokoje má dvoulůžkové, kuchyň a televize, koupelna. Záhradní posezení s krbem využijete v podvečerních letních hodinách. Parkování aut hosty používají v areálu.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku