Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Vysoké a Belianske Tatry

střediska Vysokých Belianskych Tater Slovensko

Pohoří těchto Tater se nachází na severu země Slovensko. Některé jeho vrcholy patří k nejvyšším, počínaje Gerlachem s výškou 2655 m. n. m. 26 vrcholů je s výškou nad 2500 m. Některé vrcholy jsou dosažitelné jen s horským vůdcem. Pohoří svým územím zasahuje do Polské republiky.

Lyžařská střediska Vysoké a Belianske Tatry Slovensko

Popis zimních středisek

  1. Tatranksá Lomnica - 888 - 2634 m. n. m.
  2. Štrbské pleso - 1351 - 1840 m. n. m.
  3. Starý Smokovec - 1010 m. n. m.
  4. Greguška SKI Pod Lesom, Dolný Smokovec - 874 - 924 m. n. m.
  5. Ski Monkova dolina - u hotelu Magura
  6. Ski centrum Strednica - za obcí Ždiar
  7. Vlek Budzák - u privátu Monika

1. Ubytování lyžařské středisko Tatranksá Lomnica Slovensko.

Grandhotel Praha **** Tatranská LomnicaUbytování Vám nabídne Grandhotel Praha ****. Nachází se v Tatranské Lomnici. Nabízí služby již více než 100 let. Poskytuje prostorné pokoje a apartmány s výhledem na Tatry. Chloubou jsou jeho lázně. Jejich součástí jsou vířivky, sauny nebo venkovní a vnitřní bazén. Kapacitu má 115 pokojů a 20 apartmánů. Restaurace nabízí speciality se surovinami vypěstovanými ve vlastní zahradě.

2. Ubytování lyžařské středisko Štrbské pleso Slovensko.

 Hotel FIS *** Štrbské Pleso Hotel FIS *** Štrbské Pleso nabídne ubytování v této lokalitě. Je to hotelově sportovní komplex nedaleko místního jezera. Má vytvořeny podmínky pro tréninkové pobyty sportovců. Hotel prošel rekonstrukcí a nabízí nové wellness a lázně. K dovolené nabízejí doplňky horských vůdců, poznávací zájezdy, internet. Pokojů je 63 a bungalovů 15. Zařízení je vkusné s prvky světlého dřeva.

3. Ubytování lyžařské středisko Starý Smokovec Slovensko.

Grandhotel **** Starý SmokovecKvalitní ubytování zajišťuje Grandhotel **** v Starém Smokovci. Jeho historie sahá do roku 1904, kdy ho zprovoznili. Dnes poskytuje luxusní dovolenou. Má 64 pokojů s dobrým výhledem a 11 apartmánů. 75 pokojů je zařízeno v secesním stylu. Také jsou zde kongresové preiestory. Po lyžování si dobře odpočinete ve wellness lázních.

4. Ubytování lyžařské středisko Greguška SKI Pod Lesom Slovensko.

penzion v Ihličí Dolný SmokovecDovolenou můžete strávit v blízkém penzionu v Ihličí. Nachází se na samotě. V blízkém okolí jsou dobré podmínky pro běžecké lyžování. Ubytování je ve dvoulůžkových průchozích pokojích se společnou koupelnou. Další dvou a třílůžkové pokoje mají vlastní koupelny. K vybavení penzionu patří ještě samostatný apartmán a společenská místnost. Venku je kryté posezení.

5. Ubytování lyžařské středisko Ski Monkova dolina Slovensko.

hotel Magura Monkova dolinaHotel Magura Monkova dolina Vám nabízí ubytování v bezprostřední blízkosti. V nabídce má jedno až třílůžkové pokoje. K vybavení patří TV, telefon, balkon, koupelna a wc. Restaurace je s kapacitou 100 míst. Společenská místnost se rýsuje s dobrým výhledem na Tatry. Slouží jako i kongresové centrum. Posedět si můžete i v denním baru. K wellnesu patří sauny a výřivka.

6. Ubytování lyžařské středisko Ski centrum Strednica Slovensko.

penzion DreveničkaPenzion Drevenička se nachází na horním konci vesnice, tedy poblíž střediska jen 150 metrů. Pokoje má dvou až čtyřlůžkové s vlastním sociálním zařízením. Společenská místnost má TV, bar a posezení. Ubytovací kapacita je 19 pevných lůžek. Používat můžete kuchyňku, dětský koutek, venkovní posezení s grilem.

6. Ubytování privát Monika s vlekem Budzák Slovensko Ždiar.

Ubytování v privátu Monika s vlekem Budzák Slovensko Ždiar Dovolenou Vám zpříjemní vlek provozovaný přívátem Monika. Trať bývá upravována a je málo náročná. Na vstupní lístky poskytuje privát slevy až o 50%. Osvěžit se můžete v bufetu Dodo. Ubytování v privátu je charakterizováno třemi pokoji na jednom podlaží. K nim jsou dvě koupelny. V přízemí je společenská místnost a kuchyň. Ven je posezení u ohniště. Z objektu je výhled na Belianské Tatry.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku