Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Západní Tatry

Ubytování Západní Tatry rekreace

Pohoří je druhým největším s kterým se Slovensko může pochlubit. Průměrná výška vrchů je nad 2000 metrů nad mořem. Nejvyšší vrch je Bystrá a má výšku 2248 m. n. m. Přitažlivou turistickou částí jsou Roháče. Za turistická centra se považují: Podbanské, Žiarska dolina, Zverovka, Oravice, Zuberec.

Lyžařská střediska Západní Tatry Slovensko

Popis zimních středisek

  1. Zverovka Roháče - Spálená dolina - 1030 - 1454 m. n. m.
  2. Zuberec - Milotín a Janovky - 760 m. n. m.
  3. Meander Skipark Oravice - převýšení od 30 do 235 metrů
  4. Skicentrum Žiar - Dolinky - 810 - 902 m. n. m.
  5. Podbanské - lyžařský vlek
  6. Jakubovany Bane - 791 - 896 m. n. m.
  7. Ski areál u hotelu Akademik - Račková dolina

1. Ubytování lyžařské středisko Zverovka Roháče - Spálená dolina Slovensko.

penzion ŠindľovecUbytování si zajistěte v penzionu Šindľovec. Nachází se pět minut chůze od střediska Roháče. Nabízí celoroční ubytování ve velkých pokojích a apartmánech. Mají vlastní sociální zařízení a TV. Kapacita penzionu je 25 osob. Nabízejí také služby restaurace, parkování a wifi připojení na internet. Součástí je infocentrum o možnostech v okolí.

2. Ubytování lyžařské střediska Zuberec - Milotín a Janovky Slovensko.

penzion ŠindľovecPři těchto lyžařských střediscích se můžete ubytovat v penzionu u Stana. V nabídce je Samostatný dům, rekreační penzion, privát. Ubytování je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. K nim je kuchyň s posezením a koupelnou. V samostatném domě jsou pokoje v patře. V penzionu jsou apartmány. Za domy je posezení, altánek.

3. Ubytování lyžařské středisko Meander Skipark Oravice Slovensko.

ubytovanie v penzioneStředisko Meander nabízí ubytování v penzionu. Nachází se přímo v areálu Ski Oravice. Od vleků je vzdáleno 5 metrů. Pokoje jsou prostorné pro dva až tři hosty. Vybaveny jsou dvoulůžkem a gaučem pro jednu osobu. Oceníte koupelnu, TV sat a wifi internet. Hostům nabízejí bonusové balíčky.

4. Ubytování lyžařské středisko Skicentrum Žiar - Dolinky Slovensko.

chata KožiarNedaleko si můžete domluvit ubytování v chatě Koziar. Dovolenou Vám zpříjemní okolní les. Postavena je v ústí do Žiarské doliny. Zde je východisko túr a procházek v této části Západních Tater. Objekt je vhodný k rodinné dovolené nebo školy v přírodě. V areálu jsou nabízeny chatky. Kapacita je 72 lůžek.

5. Ubytování lyžařské středisko Podbanské Slovensko.

hotel PermonGRAND HOTEL PERMON **** nabízí hotelové služby, které patří k nejkvalitnějším na Slovensku. Nachází se v Tatranské osadě Podbanské. Pohodlí znásobuje veliké wellness centrum. V nabídce jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, rodinné pokoje a devět prostorných apartmánů. Pokoje mají TV, koupelnu, rádio, telefon, trezor, minibar, ledničku. K dispozici je 333 lůžek a dve dependence chaty.

6. Ubytování lyžařské středisko Jakubovany Bane Slovensko.

chata Pečivár500 metrů od střediska stojí chata Pečivár. Zde si můžete objednat ubytování. Lokalita je v Studené dolině pod vrchem Baranec. U objektu se děti mohou hrát na dětském hřišti s prolézačkami. Parkoviště je nehlídané. V okolí jsou běžecké tratě. V nabídce jsou dvou až pětilůžkové pokoje s kapacitou 45 lůžek. Vybevené jsou balkonem, umyvadly a jiným zařízením. Posedět si můžete v restauraci a baru.

7. Ubytování lyžařské středisko Ski areál u hotelu Akademik Slovensko.

hotel Akademik Račkova dolinaBlízké ubytování seženete v hotelu Akademik. K němu patří zmiňovaný lyžařský vlek a svah. Nachází se v Račkové dolině v Západních Tatrách ve výšce 1000 m. n. m. 136 lůžek je v jedno až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje mají koupelny. Součástí je jídelna, společenská místnost a terasa. Na blízku je altánek, studánka, travnaté hřiště. Sto metrů od hotelu je přírodní minerální pramen. Zařízení je vhodné pro lyžařské kurzy a školy v přírodě.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku