Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  Podunajsko  >>  Podhájska

Atrakce Podhájska Slovensko

Obec leží na jižních výbežcích Pohronské pahorkatiny. Hlavní zvláštností je minerální léčivá voda. Tato se označuje za slovenské moře. Má totiž podobní účinky Mrtvého moře. Pochází z třetihorního vřídla o teplotě 80 °C. Je zde vybudované koupaliště se sedmi bazény. Kromně uzdravování ve vodě můžete aktivně šantit na sportovištěch, kurtech, trampolínách, tobogánech.

V chladních zimních měsících je léčení účinnější. Voda se méně chladí a proto je více obohacena o minerály. Novou nabídkou se stalo wellness centrum. O oddych se postará divoká řeka s výřivkami, sauny, vnější bazény, botanická záhrada. Navštivte taky Řimské lázně s minerální vodou a saunami. Ve vesnici se každoročně konají Podhájskej slavnosti řemesel.

Kontakt: zdroj internet

Ubytování Podhájska Slovensko

Apartmán MONTY *** v Podhájské

Apartmán MONTY *** v Podhájské Jedného ze zástupců v tomto relaxačním centru Slovenska spomenu moderní apartmán Monty. Domácí pronajímají dvoupokojový rodinný apartmán na přízemí apartmánového domu v tichém prostředí. Je vzdálen jen 250 m od termálního koupaliště. Rozměry pokojů jsou poněkud věčší od hotelových. Ubytování je proto útulnější a pohodlnější. Z balkonů je výhled na lázně a aqua park.

Apartmany poskytují vernostní program. Spočívá ve slevách na ubytování pro opakované návštěvy. Ku příkladu taky slevné vstupy do wellness anebo slevu na některé produkty v blízkých potravinách. Více informací naleznete na webu Apartmánů Monty přímo v Podhájské - Slovensko.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku