Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Jasná Chopok Liptov  >>  Chata Lúčky

Bungalovy Jasná Liptov chata Lúčky Slovensko hory Tatry

chata Lúčky

Dobrá dostupnost a ubytování v této lokalitě spočívá taky v hotelích nejvyššího standardu v regionu Liptov Slovensko. Ubytovací zařízení chatového druhu představuje rekreační areál s chatkama - bungalovy. Nachází se v Demänovské dolině ve výšce 1000 m.n.m. V blízkosti je dostupné lyžařské středisko s mnoha vleky. Navštivte jeskyně světového formátu.

Ubytování na horách v této prezentaci nabízí chatky a restauraci s kapacitou 110 osob s možností celodenní stravy. Ubytování je pro 150 hostí v dvoulůžkových pokojích a bungalovech s úplním sociálním vybavěním.

Jde o Slovensko s horskou destinaci dovolené s mnohými ubytovacími objekty na výběr. Jednou z možností je tato chata, která poskytuje hřiště, parkoviště, ohniště na spříjemnení pobytu hostů v létě. V zimě má vhodné terény v okolí na běžecké lyžování. Tratě jsou pro ubytovaných hostí poskytovány zdarma.

Slovensko poskytuje území ve středu Europy. Vzdálenost z okolí je poměrně blízká. Ubytování v chatkách má své čaro. Slovensko má pohoří vhodné na takovéto chatové kempy. Jedným z nich je právě Demänovská dolina pod Chopkem.

chata Lúčky ložnice

chata Lúčky kuchyň

chata Lúčky koupelna

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku