Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Jasná Chopok Liptov  >>  Energetik

Ubytování penzion Energetik Slovensko hory - dovolená v zdravé klímě

Objekt je kompletně zrekonstruován v moderní chatu poblíž turistického centra - Jasné Slovensko. U konce Demänovské doliny se rozprostírá malebná chata s dřevěními prvky moderní architektury. Naleznete zde 14 stylových pokojů s koupelnami, wc, minibarem. Složení je 6x dvoulůžkový, 4x dvoulůžkový pokoj + přístílka, 2x třilůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj.

Restaurace je s výhledem na Chopok. Lákadlem je krb a chutní gastronomie podle přání. Tento penzion je dřívější chata. Rozhodli se ji zmodernizovat kůli kavalitnější nabídce ubytování. Slovensko disponuje možnostmi dovolenkového oddychu s množstvím takovýchto objektů.

Zde prezentujeme Liptov se srdcem turistiky - Jasnou. Slovensko v ní vidí potenciál Europské kvality turistického ruchu. Naštivte Slovensko určitě v Tatrách. Horské prostředí prospívá všem. Lidé z velkých měst rádi uvítají zmněnu ve formně horského relaxu.

penzión Energetik - pokoj restaurace penzionu

restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku