Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Jasná Chopok Liptov  >>  Privat Relax

ubytování privat Relax Slovensko

Region bohatý na přírodní krásy, téměř všechny jsou dostupné do 30 km z kterého koliv zařízení. Umístěn je v pohorské obci Nízkých Tater s názvom Demänová Slovensko. V blízkosti naleznete atrakce turistického ruchu. Aquapark, lyžařské areály v blízkém okolí, jeskyně, vodní přehrada... Atrakce nabízejí skutečné zážitky s netradičním vyžitím na dovolené.

Privat zajišťuje ubytování v dvou, tři a čtyřlůžkových pokojích se socialním zařízením s vaní, anebo sprchovým koutem. K dispozíci jsou taky dvoulůžkové apartmány s dvěmi přístýlkami. Relax má pokoje vybavěny s TV a koupelnami. Apartmány mají : Tv, kuchyň, balkón koupelnu. Privat poskytuje jen snídaně. V nabídce jsou last minute akce.

Tady ten penzion taky naleznete ve vesnici pod Chopkem. Slovensko tady nabízí blízkost hor a aqua parků. Nedaleko je vodní nádrž Liptovská Mara. Možnosti turistiky jsou omezené jen vlivem počasí a některým nepřístupním terénem. Slovensko je viditelné ve světě i touto oblastí.

Kontakt:  zdroj internet

náhled privatu pokoj s krbom

koupelna kuchyň

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku