Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Jasná Chopok Liptov  >>  Jakub

ubytování Jakub Slovensko Jasná Liptov

Ubytování je situováno přímo v nejnavštevovanejší dolině pohoří Nízkých Tater - lokalita středního Liptova Slovensko. Lokalizování je v Demänovské dolině poblíž Jasné - Slovenské hory. V blízkosti je Demänovská jeskyně slobody, která patří mezi nejkrásnější v Europě. Vybavěn je dvěma apartmány pro čtyři hosty s WC a koupelnou + kuchyňským koutem. Dále dva dvolůžkové pokoje s WC a koupelnou + kuchňským koutem.

Penzion se stará o gastronomii ve svém bystru anebo v blízkosti do 20 m je restaurace hotela FIM. Jakub je v blízkosti nejvěčšího lyžařského střediska na Slovensku. V létě je to vhodnost zařízení pro pěstování pěší turistiky a cykloturistiky.

Penzion neboli chata nabízí své služby v turistickém centru. Toto centrum je v oblibě zejména v zimně. Slovensko zde zastupuje nabídka přírodních nevšedností. Určitě jde o jeskyně. Skalní stěny úročí dolin využívají skalolezci pro své výstupy. Navštivte Slovensko v této lokalitě. Můžete si zde užít hor, vodní nádrže, aqua parků anebo historických památek.

penzion Jakub Slovensko Jasná Liptov

terasa

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku