Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Deny
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko penzion Deny Belianske Tatry

Penzión má k dispozici vlastní vlek a sjezdovku s umělým zasněžováním. Výhodní dovolená s malými dětmi. Poloha penzionu je v Ždiari Slovensko, horské vesnici která je navštevována turisty celoročne. Nádherní příroda a zachovaná lidová architektúra v lokalite nabízí netradiční vyžití na dovolené. Penzión je v tichém prostředí Bachledové doliny. Nabízí ubytovací služby s kapacitou 17 míst.

Rekreační zařízení je vybavěno sedmi pokoji. Jedno, dvou a třilůžkové pokoje jsou s vlastní kopelnou a wc, TV-sat. V nabídce je možnost přistílky. Podávání stravy je v stylové jídelně s denním barem které kapacita je 40 míst - TV, video. Stravování formou polpenze. Obědy jsou na objednávku. Parkování u objektu, altánek s ohništěm. Potraviny jsou vzdálené 20 m.

Okolí:
krytá plavárna (hotel Polana - Javorina, Odborár - Tatranská Lomnica); peší túry, kulturní památky; soukromý vlek Deny ( Bachledova dolina ), Strednica - 8 vleku vzdálená 7 km; Jazersko - 3 vleky(pro náročné), Lomnické Sedlo, Štrbské Pleso; požičovna a ski servis vzdáleny 4 km; vyhlídková jízda na saních; běžecké tratě; jeskyně (Belianska, Važecká); cykloturistika; termální kopalište Vyšné Ružbachy; splav pltí, Červený kláštor vzdálen 35 km; blízké Poľsko.

Zdejší krajina má přínos pro celé Slovensko. Je to region vysokého hořství na Slovensku. Různý terén využíváme pro lehčí túry i horolezectví. Tatranské lokální území mají výhodu v dobrých klimatických podmínkách. Kvalitní dovolená má přidanou hodnotu léčebními dovednostmi svěžího vzduchu. Důležitou výhodou pobytu jsou služby pro turisty na okolí.

Tato strana představuje dovolenou v objektu na spůsob chaty. Hodí se do podhorského regionu takže je požadován. Bývá to dobrá možnost pobytu pro hosty kteří si rádi vaří vlastní gurmánské jídla. Slovensko ve svých místách má i takovou dovolenou.

Region Tater dodává nevšední pobyty. Zde můžete navštívit horké prameny - nejvíc u měst. Blízké pohoří Magura skrývá stejné minerální vody taky. Na takový účel navštivte Ružbachy. Je to další území co Slovensko přiřazuje ke kvalitním.

Oblíbeným horským sportem je lyžování a pěší turistika. Takovým skutečnostem se přispůsobují obchodní stánky a služby pro návštěvníky lokality. Slovensko nabízí v tomto regionu dobré zástupce zábavních areálů počínaje terénu pro lyžování. K dobré starostlivosti o hosty přináleží upravěné okolí obcí anebo městeček.

Bachledova dolina penzion Deny dovolená

bar vlek

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku