Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  penzion TA SR
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

dovolená penzion TA SR Slovensko

Ubytování je umocneno i přírodními prameny s výbornou vodou kůli kterým osada vznikla. Penzion je situován v centru Stareho Smokovce Slovensko asi 350 m od dolní stanice lanovky na Hrebienok a jenom 200 m od Jakubové lúky. Penzion TA-SR je provozován celoročně.

Dovolená tady znamená klidný, zdravý pobyt ve vysokohorské nejstarší osade v širším okolí. Ubytování je vhodné pro dovolenkáře kteří hledají lacinejší dovolenou. Starý Smokovec muže nabídnout útulní přechodní domov s různými atrakcemi v okolí ubytování.

Starý Smokovec a Vysoké Tatry poskytují návatevníkům různé možnosti rekreace, restauračních služeb, je to základna pro nároční turistiku. Osada se pokládá za dopravní uzol Tater.

Tatranská část krajiny je přínosná pro okolí nedaleké Slovensko. Jde o lokalitu nejvyšších hor v Slovenské republice. Různorodý terén používáme pro lehčí turistiku i horolezectví. Podhorské lokální území mají přidanou hodnotu v zdravém vzduchu. Ubytování se dostává do povědomí taky účinky čerstvého vzduchu. Hledaným doplňkem ubytování jsou atrakce kolem.

Tato strana představuje ubytování v domku na spůsob chalupy. Je vhodný do podhorského regionu takže je požadován. Je to vhodná možnost ubytování pro lidi kteří rádi udělají oblíběné jídla. Slovensko ve všech lokalitách může mít i takovéto pobyty.

Region Tater nabízí dobré dovolené. Někde můžete použít minerální termální prameny - hojně u Popradu a na okolí. Blízké pohoří Magura nabízí takovéto vývěry taky že jo. Na takový účel vycestujte na Ružbachy. Je to území které Slovensko zařazuje ke kvalitním.

Oblíbeným sportem na horách je sjezdové lyžování anebo taky horská turistika. Tomuto trendu se uspůsobují obchodní stánky a ještě služby. Slovensko podporuje v této části kvalitní zástupce sportovních areálů, samozřejmně upravěných sjezdovek. K dobrému zájmu o zákazníka patří upravěné okolí obcí též měst.

Kontakt:  zdroj internet

dovolená Starý Smokovec penzion TA SR

restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku