Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Perla Aqua
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

dovolená Belianske Tatry ubytování Perla Aqua Slovensko

Tato oblast Tater vychází v ústřety i nabídkou kultúrních a historických památek v okolí. Penzión se nachází v horní části obce Ždiar Slovensko. Nadmorská výška 1000 m je zárukou pěkného prostředí s množstvím snehu v zimě. Perla Aqua je situována v nádherním prostředí památkové chránené rezervace lidové architektúry kolem 15 km od hraníc s Polskem. Pozice penzionu je jen 400 m od lyžařského střediska Strednica ( 7 vleku ).

Vzdálenosti : vlak - 18 km, autobus - 500 m, obchod - 1 km, čerpací stanice - 2 km. Ubytovací zařízení je postavěno bezbarierově s výborním výhledem na Belianske Tatry. Je určen pro náročné klienty, rodiny s detmi. Perla Aqua nabízí pořádaní firemních střetnutí a ozdravovací pobyty. Parkování je bezplatné.

Umožnujeme prožití kvalitní dovolené na Slovensku o kterou se penzion stará svím vybavěním. K dispozíci je celková kapacita 18 plus 2 plus 5 detí. 8 pokojů je vybavěno koupelnou a TV-sat. Stravování v penzionu a společensko zábavní služby. (jídelna s barem, myslivecký salónik).

Z jiné nabídky to jsou sportovní a rekreační služby (krytý bazén s protiproudem, sauna s infračerveným ohřevem, biliard, stolní tenis, krytá terasa, detské hřiště, půjčení kol a sánek). Lyžiarske stredisko, bežecké trate, cyklotrasy, termální bazeny, golfové ihrisko, turistika, kone, splavování.

Tato horská oblast má přínos pro Slovensko. Jde o pěknou část vysokých hor na severu Slovenska. Terén je vhodný na procházky a horolezecké výpravy. Podhorské okresy mají hodnotu v zdravém vzduchu. Luxusní ubytování má přidanou hodnotu léčebními dovednostmi svěžího vzduchu. Zajímavým doplňkem dovolené jsou atrakce poblíž.

Tato strana opisuje dovolenou v apartmánu chalupového stylu. Hodí se do horského porostu tak je požadován. Je to dobrá alternativa pobytů pro lidi kteří rádi vaří vlastní jídla. Slovensko v různých oblastech může mít i takové pobyty.

Zdejší oblast nabízí zdravé pobyty. V lokalitě se nachází minerální koupaliště - ve velké věčšině u Popradu a blízkém okolí. Nedaleká Magura skrývá stejné minerální vody taky. Proto navštivte Ružbachy. Určitě to je část území které Slovensko zařazuje mezi zajímavosti.

Hojně využívaným horským sportem může být lyžování anebo turistika. Tomuto trendu se zařizují kamenné obchody a služby pro turisty. Slovensko podporuje zde kvalitní zástupce zábavních areálů - lyžařských tratí. K starostlivosti o zákazníka přináleží zajímavý region v okolí osad taky městeček.

dovolená Belianske Tatry penzion Perla Aqua

koupelka bazen

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku