Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Vila Mária
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

dovolená ubytování Vila Mária Slovensko

Místo pobytu je vzdálené od nejbližšího vleku 100 m s délkou 800 m. Sjezdovka je nenáročná. Penzion se nachází v prekrásní scenerii Tater v Dolném Smokovci Slovensko. Vila Mária má kapacitu 12 lůžek. K dispozici jsou dva třilůžkové pokoje, tři dvolůžkové, jedna kuchyň, jedna společenská místnost. Na každém podlaží dva WC a koupelna.

V společenské místnosti je TV-sat a rádio. Stravování neni zabezpečeno. Hosté si vaří sami. Objekt má železnicní spojení s Popradem a zastávka je nedaleko vily - Pod Lesom. Parkování je k dispozici v arálu a večerné posezení na zahradě.

Dovolte nám navrhnout tento penzion v centrálních Tatrách. Slovensko podporuje návštěvu svých míst jejich budováním. Vylepšováním služeb dochází k viditelnosti v očích dovolenkářů. Můžeme tvrdit ža tito se dělí na aktivní a na spíš klidové. Slovensko má k dispozici zařízení pro všechny typy návštěvníků.

Oblíbeným horským sportem jsou lyžování a turistika. Tomuto trendu se přispůsobují obchody a služby. Slovensko má zde silné zástupce kvalitních sportovišť počínaje lyžařských sjezdovek. K starostlivosti o zákazníka patří upravěné okolí osad a městeček.

Zdejší část krajiny má hodnotu pro menší Slovensko. Jde o region hořství na severním Slovensku. Různý terén je používán pro lajckou turistiku a horolezecké túry. Horské regiony mají výhodu v dobrých klimatických podmínkách. Ubytování získává na hodnotě dobrými účinky svěžího ovzduší. Nevšedným doplňkem ubytování jsou atrakce na blízku.

Tato web stránka prezentuje pobyt v objektu na spůsob chaty. Hodí se do lesního prostředí takže bývá vyhledáván. Může to být dobrá alternativa dovolené pro všechny kteří rádi vaří oblíběné jídla. Slovensko ve svých krajích může mít i takovéto pobyty.

Tatranský region navrhuje nevšední ubytování. Někde určitě vyskoušejte minerální koupaliště - hodně u Popradu a blízkém okolí. Blízký horský masiv Magura ukrývá témněř stejné přírodní zdroje taky. Pro takový účel si prohlédněte Ružbachy. Je to území které Slovensko zařazuje k navštěvovaným.

Oblíbeným horským sportem je lyžování a turistika. Této skutečnosti se přispůsobují kamenné obchody a i jiné služby. Slovensko má v této části rozvinuté zástupce sportovních areálů samozřejmně lyžařských sjezdovek. K starostlivosti o turisty přináleží zajímavé okolí vesniček též měst.

dovolenka Dolný Smokovec VILA Mária

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku