Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Nataša
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko Tatry Nova Lesna rekreační pobyty Nataša levné ubytování

Kvalitní úroveň dovolené v Tatranské oblasti Slovensko. Tady ten privát vlastní mladá rodina ve vesnici jen 4 km vzdálené od Starého Smokovce Slovensko. Penzión nabízí nejvěcší kapacitu pro 30 hostů v 9 pokojích. Každej pokoj je vybavěn koupelnou se sprchovým koutem a WC. Prostranná jídelna s kuchňským koutem, mikrovlnka, rýchlovarné konvice, kávovar a dvě ledničky, TV-sat

Parkování u penzionu pro 9 aut anebo 1 autobus. V případě zájmu hostů je poskytnuta strava. Privát je situován pod Tatrami - oblast Nová Lesná a má klímu působící preventívně a lécivě proti respiračním a alergickým onemocněním.

Zdejší oblast je přínosná pro blízké Slovensko. Máme zde lokalitu horských masívů v SKK. Různorodý terén má potenciál pro lehčí túry a lezení. Tatranské lokality mají výhodu v okysličené klímě. Luxusní dovolená získává na povědomí dobrými účinky čistého ovzduší. Hledaným doplňkem dovolené jsou atrakce pro návštěvníky nedaleko.

Tato web stránka opisuje pobyty v domku na spůsob chaty. Je vhodný do podhorského porostu a tak je vyhledáván. Může to být vhodná alternativa pobytu pro ty kteří rádi udělají oblíběné jídla. Slovensko ve svých lokalitách může mít i takovou dovolenou.

Zdejší oblast dodává horské pobyty. V oblasti se nachází horké termální prameny - hojně u Popradu a blízkém okolí. Blízký horský masiv Magura má takovéto vodní zdroje téže. Na takový účel vycestujte na Ružbachy. Je to další území které Slovensko doplňuje jako nevšedné.

Oblíbeným sportovním výkonem je sjezdové lyžování anebo vysokohorská turistika. Tomuto trendu se přispůsobují obchodní stánky a taky služby. Slovensko má tady rozvinuté zástance sportovních areálů - lyžařských sjezdovek. K dobré starostlivosti o návštěvníky patří zajímavý region v okolí obcí anebo měst.

dovolena Nova Lesna privát Nataša

jezírko koupelna

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku