Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  penzión 2004
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

dovolená Slovensko penzion 2004 ubytování

Pobyt je príjemný v každé lokalite Tater Slovensko kůli stále zlepšujícím se službám a atraktivním horám. Penziónové zařízení je postavěno v oblasti dovolenek Staré Lesné - Slovensko. Poskytuje služby jak půjčování lyží a saní v zimě, půjčování horských kol, vlastní lyžařská škola. Zabezpečení pro své hosty fakultatívních výletů ve Vysokých Tatrách a v širším okolí, taky do Zakopaného a Krakova v Polsku. Různé tematické a poznávací zájezdy, služby horských průvodců.

Nabídka i posezení v Kolibě, zabezpečuje účast na vínních večerech. Vedle je golfové hřiště, kde můžou zabezpečit výcvik. Možnost zúčastnit se odborní prezentace z historie horolezectví a lyžování.

Je to turistická lokalita s kvalitními službami a historickými památkami. Dovolená zde má výhodu v přístupních službách dopravy. Blízké letiště v Popradě, železniční spojení. Obec byla založena v r. 1294. Ubytování se svou nadmorskou výškou 725 m.n.m. přispívá k dovolené se zdravým charakterem. Tatry na Slovesnku pro všechny!

Zdejší krajina je přínosem pro destinaci Slovensko. Je to pěkná část vysokého hořství v SVK. Horský a podhorský terén má potenciál pro lehčí túry i horolezectví. Horské regionální území mají hodnotu skvělými klimatickými podmínkami. Kvalitní pobyt získává na povědomí dobrými účinky svěžího ovzduší. Nevšedným doplňkem ubytování jsou služby pro turisty poblíž.

Tady ta strana opisuje pobyty v apartmánu architektonickými prvky chaty. Hodí se do horského regionu takže je vyhledáván. Bývá to vyhledávaná alternativa dovolené pro lidi kteří si rádi připravují gurmánské jídla. Slovensko ve svých lokalitách může mít i takové ubytování.

Oblast Tater navrhuje horské ubytování. V oblasti jsou minerální zábavní parky - ve velké věčšině u Popradu. Blízké pohoří Magura nabízí stejné vodní vývěry též. Pro takový účel navštivte Ružbachy. Určitě to je území které Slovensko zařazuje jako kvalitní.

Dobrým sportovním výkonem jsou lyžování anebo taky turistika. Tomuto trendu se přispůsobují obchody a i služby pro návštěvníky regionu. Slovensko podporuje v této oblasti dobré zástance zábavních areálů - lyžařských tratí. K dobrému zájmu o hosty přináleží atrakce kolem obcí taky městeček.

dovolená Tatry penzion 2004

koupelka krb

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku