Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Jánošík
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko Jánošík Tatry

Penzion Jánošík Slovensko se svou nabídkou je pro Vás dobrou volbou. Jánošík je situován tak aby byl dobrý výhled z jeho oken na Belianske Tatry a Spišskou Maguru. Penzion se nachází v obci Ždiar plné kultúrního dedicství. Vycházky a túry do okolí mužou být realizovány přez široké sedlo. Tudy se dostanete do Vysokých Tater Slovensko.

Ubytování je poskytováno v dvou až šest lůžkových pokojích s koupelnami, kuchyněmi a TV. Objekt má k dispozici i pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě. Toto zařízení Vás pozývá do své restaurace kde nabízí jídla na objednávku z menu v kterém naleznete pestrý výběr jídel a nápojů.

Tato krajina má hodnotu pro stát Slovensko. Je to lokalita vysokého hořství na severu Slovenska. Různý terén využíváme na procházky a horolezecké výpravy. Podhorské regiony mají přidanou hodnotu skvělým klimatem. Luxusní dovolená má přidanou hodnotu dobrými účinky svěžího vzduchu. Nevšedným doplňkem pobytů jsou atrakce pro návštěvníky v blízkém okolí.

Tato strana opisuje pobyt v penzionu chatového stylu. Je vhodný do podhorského regionu a tak je požadován. Může to být hledaná možnost dovolené pro hosty kteří si rádi dělají vlastní gurmánské jídla. Slovensko ve svých regionech má i takovéto pobyty.

Tatranská lokalita nabízí podhorské pobyty. Zde se nachází horké aqua parky - zvěčša u Popradu. Nedaleké pohoří Magura skrývá takovéto termální vývěry taky že jo. Pro takové účely vycestujte na Ružbachy. Je to další místo které Slovensko přiřazuje jako nevšedné.

Využívaným sportovním výkonem jsou sjezdové lyžování anebo taky vysokohorská turistika. Takovým skutečnostem se zařizují obchody a ještě služby pro turisty. Slovensko podporuje v této oblasti dobré zástance zábavních areálů počínaje lyžařských tratí. K dobré starostlivosti o návštěvníky přináleží pěkné okolí vesnic anebo městeček.

ubytování Tatry penzion Jánošík

koupelna bar

sauna kuchyň sjezdovka

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku