Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  EURO CRV
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Nova Lesna Tatry penzion EURO-CRV ubytování

Vzdálenosti: Nízk Tatry - 25km, Slovenský Raj - 30km, Pieninský Národní Park - 35km. Stavba se nachází v podtatranské obci Nova Lesna Slovensko která má vhodnou polohu na dovolenou. Nabízí služby obchodu, restaurací, rímskokatolícky kostel, blízkkost múzeí. Ubytování je zajištěno v dvoulůžkovém apartmánu s možností přistýlky s TV-sat a vlastním sociálnym zařízením a kompletně zařízenou kuchyní. Další ubytování je v štyrech dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a společným socialním zařízením.

K věčší nabídce patří kompletně zařízená kuchyň s TV-sat a záhradní gril. Penzión může zabezpečit přepravu autobusem, turistických průvodcu, horských vodců.

Obec má výhodní polohu pro realizování túr v celé oblasti hor anebo věčších nákupů v Poprade (7km). Můžou se realizovat výlety a navštevovat kultúrní a historické památky v městečkách s dávnou historií. Využívání služeb blízkých lyžařských stěedisk, jeskyň, aqua parků, koupalisk, relax center.

Podtatranská oblast je hodnotná pro středoeuropský stát Slovensko. Jde o lokalitu masivu hor ve vnitřním Slovensku. Terén má potenciál pro túry a horolezecké výpravy. Hornaté okresy mají hodnotu v okysličeném vzduchu. Luxusní pobyt se dostává do povědomí dobrými účinky čistého ovzduší. Uznávaným doplňkem pobytů jsou turistické služby v blízkém okolí.

Tento web prezentuje pobyt v penzionu chatovými prvky. Je vhodný do horského prostředí tak bývá vyhledáván. Může to být vyhledávaná alternativa pobytů pro ty kteří rádi udělají vlastní jídla. Slovensko v různých oblastech nabízí i takovéto ubytování.

Tatranský kraj navrhuje dobré dovolené. V lokalitě určitě vyskoušejte minerální termální prameny - zvěčša u věčšího města. Blízký horský masiv Magura nabízí podobní vývěry taky že jo. Proto vycestujte na Ružbachy. Určitě to je místo co Slovensko doplňuje k nevšedním.

Dobrým sportovním doplňkem jsou běžecké lyžování a taky turistika. Tomuto trendu se zařizují obchody a ještě služby pro turisty. Slovensko má zde rozvinuté želízka sportovních areálů - lyžařských tratí. K dobré starostlivosti o hosty přináleží atrakce kolem obcí anebo metropol.

ubytování Nova Lesna penzion EURO-CRV

pokoj kuchyň

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku