Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Oravec
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko Nová Lesná Tatry Oravec ubytování

Tatranské centrum turizmu Starý Smokovec Slovensko je jen 4 km vzdálen. Umístění 4 km od Starýho Smokovce. Nabídka ubytování v dvoulůžkových pokojích věčšinou s přistýlkami. K dispozici jsou dvě zrubové chatky v areálu. Penzion Oravec Slovensko má nekteré pokoje vybavěny vlastními koupelnami. Tři koupelny jsou společné.

Spestřením je zahrada na posezení u záhradního ohniště a piknik. Je to klidné prostředí Slovenska. Parkování aut je pro 6 a je uzamykatelné. K dispozici jsou kuchyň, sauna, loggia. Gastronómie pro hosty v jídelně s TV-sat a krbem.

Je to vhodná lokalita na letní a zimní dovolenou. Nejbližší svah je vzdálen do 1 km, jiné jsou Lopušná dolina 6 km, Tatranská lesná 6 km. Penzion patrí mezi zarízení na dovolenou na střední úrovni v lokalitě Nová Lesná Slovensko.

Zdejší krajina je přínosná pro středoeuropskou krajinu Slovensko. Je to region vysokého hořství na severním Slovensku. Vysokohorský terén je vhodný pro lehčí túry a lezení. Okolité území mají hodnotu v okysličeném vzduchu. Luxusní pobyt má přidanou hodnotu i léčebními účinky svěžího ovzduší. Hlavním doplňkem ubytování jsou služby na blízku.

Tato strana opisuje ubytování v domě s dřevěnými doplňky. Hodí se do podhorského regionu tak bývá vyhledáván. Bývá to vhodná možnost ubytování pro hosty kteří rádi udělají vlastní jídla. Slovensko v různých lokalitách má i takovéto ubytování.

Region Tater nabízí kvalitní pobyty. Někde určitě navštivte minerální prameny - zvěčša u věčších měst. Nedaleké hory Magura skrývá takové termální vývěry taky. Na takový účel si prohlédněte Ružbachy. Je to území které Slovensko přiřazuje jako kvalitní.

Oblíbeným sportem na horách je lyžování anebo taky horská turistika. Takovým skutečnostem se přispůsobují obchodní stánky a ještě služby pro návštěvníky regionu. Slovensko propaguje zde rozvinuté zástupce kvalitních sportovišť samozřejmně terénu pro lyžování. K dobrému zájmu o zákazníka patří upravěné okolí osad a metropol.

Nová Lesná penzion Oravec

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku