Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Vesna
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Dovolená v penzionu Slovensko Vesna Tatry Nový Smokovec

Penzion Vesna se nachází v Novém Smokovci v blízkosti centra Starého Smokovca Slovensko. Ubytováním v Tatrách získáte zdravou dovolenou na Slovensku. Penzion Vesna má k dispozici 7 apartmánů kterých vybavění spočívá v 2 ložnicích, koupelnou, balkonu, TV-SAT - plocha 34 m2. Nabídka 1 rodinného apartmánu vybavěného ložnicí, obývacím pokojem, kuchyňským koutem, ledničkou, koupelnou a TV-sat - plocha 54 m2.

Ubytování v penzionu je spojeno s dalšími službami hostům a to: konferenční místností, půjčováním lyží a kol, otevřeným ohništěm, snídaněmi, infoservisem.

Nový Smokovec Slovensko reprezentuje oblast dovolené zejména turisticko léčebního charakteru poblíž Starého Smokovce. Nalezli se tu vykopávky už z doby laténské. Nový Smokovec má dlouhou tradici v léčebníctví, zimním provozem a kino tady funguje od r. 1913.

Ubytování umocňuje zážitek z atrakcí v blízkém okolí (středisko Hrebienok, Velická dolina, Slavkovský Štít). Ddalší výhodu je blízkost dalších osád a míst: Starý Smokovec (2 km), Horný Smokovec (3 km), Dolný Smokovec (4 km), Tatranské Zruby (1 km), Ždiar (23 km), Tatranská Lomnica (7 km), osada Štrbské Pleso (13 km), Podbanské (28 km), Kežmarok (20 km), Poprad (15 km).

Zdejší oblast je hodnotná pro destinaci Slovensko. Jde o známou lokalitu hor v SKK. Terén využíváme na procházky a lezecké výpravy. Tatranské území mají přidanou hodnotu skvělými klimatickými podmínkami. Pobyt má přidanou hodnotu i léčebními účinky čerstvého vzduchu. Uznávaným doplňkem pobytu jsou turistické služby kolem.

Tato strana popisuje pobyty v apartmánu chatového rangu. Je vhodný do lesního prostředí a tudiž je požadován. Může to být vyhledávaná možnost pobytu pro hosty kteří rádi dělají vlastní jídla. Slovensko ve svých oblastech může mít i takové ubytování.

Tatranská lokalita dodává horské ubytování. Někde můžete vyskoušet horké zábavní parky - věčšinou u věčšího města. Blízké pohoří Magura skrývá témněř stejné minerální vody taky že jo. Na taký účel vycestujte na Ružbachy. Je to místo co Slovensko zařazuje jako zajímavé.

Dobrým horským sportem může být lyžování anebo taky turistika. Tomuto trendu se uspůsobují obchodní stánky a i turistické služby. Slovensko podporuje v této části dobré želízka dobrých sportovišť počínaje lyžařských tratí. K dobrému zájmu o turisty přináleží upravěné okolí vesnic anebo metropol.

ubytování penzion Vesna Vesna pokoj

jidelna krb

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku