Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Kollar
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Tatry Kollar Slovensko ubytování penziony Nova Lesna

Blízké sousední regiony: Nizke Tatry, Slovenský Raj, Pieninský Národný Park, Polsko. Ubytování se nachází v lokalitě kterou reprezentují penziony v Nové Lesné Slovensko. Blízkost Vysokých Tater region predurčuje na kvalitní a lacinější dovolenou v podhorském a horském prstředí Slovenska. Nabídka ubytování v pokojích s vlasními koupelnami a wc. K dispozici je kuchyň, obývací pokoj s TV-sat.

K dispozici jsou dvě patra. Před penzionem se nachází malé parkoviště a garáž. Penzion podává stravu - snídaně. Jídelna je ozdoběna krbem.

Tato krajina je zajímavá pro tradiční Slovensko. Je to lokalita vysokého hořství na Slovensku. Horský terén využíváme pro turistiku a lezecké výpravy. Horské lokality mají přidanou hodnotu v dobrých klimatických podmínkách. Kvalitní pobyt získává na hodnotě dobrými účinky čistého vzduchu. Hledaným doplňkem pobytů jsou služby pro turisty na blízku.

Tato web stránka představuje ubytování v domě chlupovími prvky. Je vhodný do podhorského porostu takže je požadován. Může to být nevšední alternativa ubytování pro hosty kteří si rádi vaří oblíběné jídla. Slovensko ve všech regionech nabízí i takové ubytování.

Zdejší lokalita dodává vyhledávané ubytování. V regionu určitě navštivte minerální termály - ve věčším počtu u Popradu. Blízké hory Magura má takové termální vývěry taky že. Pro takový účel si prohlédněte Ružbachy. Je to další území které Slovensko přiřazuje jako nevšedné.

Zdravým horským sportem je sjezdové lyžování anebo horská turistika. Takovým skutečnostem se zařizují kamenné obchody a i turistické služby. Slovensko má tady dobré zástance kvalitních sportovišť samozřejmně terénu pro lyžování. K dobrému zájmu o hosty přináleží zajímavé okolí osad též metropol.

penziony Nova Lesna penzion Kollar

spolecenska mistnost

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku