Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Beatrice
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Tatranská Lomnica Ubytování Beatrice Slovensko

Lokolita Tatranská Lomnica Slovensko reprezentuje penziony nedaleko lyžařských tratí, atrakcí a turistických služeb. Horská Slovenská destinace. Villa Beatrice nabízí jedno z nejkvalitnejších ubytování, které penziony tady nabízejí. Nabídka spočívá v komfortně vybavených pokojích s telefónem, radiem, TV. Každej z apartmánů má obývačku s balkónem, kuchyní, dvoulůžkovou ložnici, koupelnou s fénem na ruce a vlasy. Apartmán A9 je vybavěn masážní vaní. Nekteré apartmány jsou bez balkónu.

Penzion má k dispozici saunu, změnárnu na recepci, velký safe, prodej suvenírů, půjčovnu lyží a kol. V okolí penzionu Beatrice se nachází tenisové dvorce a ledová plocha. Dále je k dispozici restaurace a picerie, kde pobyt je spříjemnen posezením u krbu. V nabídce penzionu je i samostatný salónik (8 židlí) a konferenční místnost. Garáže pro osobní auta.

Usadlosti Štrbské Pleso, Starý Smokovec a Tatranská Lomnica tvoří město Vysoké Tatry. Penziony v této lokalite vynikají širokými možnostmi vyžití na dovolené. Do 50 km mužete mavštívit atrakce : Spišský hrad, Slovenský Raj, Spišská Kapitula, Levoca, Poprad, Vyšné Ružbachy, Kežmarok. Ubytování v blízkosti sjezdovek Skalnatého Plesa, nachází se tu múzeum Národního parku, kasína, fitnis centra, kulturní a divadelní představění.

Procházet se v kráse přírodních zákoutí stejně je základním kamenem turistické atrakci zdejší lokality Slovenska. Pohoří fascinují svou drsností. Získáváme respekt - jednoduše jsou i zrádné. Horské cestičky jsou držené v dobrém stavu profesionály a dobrovolníky. U delších tur je potřebné dávat záležet na bezpečné stoupání. Slovensko může dávat možnosti k dovolené v zdravém duchu.

Důležité atrakce v Slovenském regionu pod horami jsou historické památky v centrách měst a termály. Známým zástancem zámků je Spišský hrad. Koupání je umožněno v aquaparku u Popradského aqua objektu a v minerálním bazénních jamách za Vrbovské vesnicí. Dopřejte si poznávací cestu na Slovensko. Spoznáte kulturní nevšednosti. Polské obohacení poblíž na sto procent je poutavé zlepšení rekreace na horách. Slovensko vlastní z věší části Tatranských horských zákoutí srovnávaje s Polskem. Nahrává to nezanedbatelným množství turistických zajímavostí v zdejší lokalitě.

Tady ten region se určuje za turisticky významnou část ze Slovenských krajů. Slovensko doplňuje zde kvalitní rekreační služby všobecně z uznávaných turistických center. Je obohacující prohlížet krásy zde. Atraktivní zajímavosti můžou být téže v okolitých sídlach poznačených vývojem od dávna. Oblasti drží nepoškozené své památky anebo speciální věci. Slovensko se tímto smněrem odlišuje svými krajemi. Kulturní diferenciace bude celkově rozdílní u západní hranice a též východě.

Východ hor je soustředěn lokalitu na dovolenou u hranic s pohořím Spišské Magury táhnoucí se témněř do PL. Zde je zámá obce Ždiar. Tento kraj Slovensko zviditelnuje s kulturní hodnotou, která prezentuje zdědené dovednosti populace. Přiroda tady může být i neskoušána vlivem vzáleného průmyslu. Slovensko se stará o přetrvání nepoškozené přírody.

K podzemním bohatstvím lokálního území je spřístupněna podzemní systém. Navštivte ji za Tatranskými Matliarmi. Jestli porovnáme doplňkové služby a přírodní atrakce, vítězem navždy zůstávají horské výtvory a sjezdovky. Ubytování ovlivňují atrakce v okolí. K prohlídce můžou být i vodní plesa.

penziony Tatry Beatrice Tatranska Lomnica

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku