Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Penzion Aja
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování Aja v Belianskych Tatrách Slovensko

Dovolenou v penzionu skvalitňuje výhled na masiv Belianskych Tater a svahy Spišské Magury. Seznamte se ze Slovenskými horami. Penzion Aja je v tiché části vesnice Ždiar Slovensko ve východní části Tater u penzionu Veronika. Ubytování je spojeno s kvalitní nabídkou chalupy. Výhodou je lokalita pod nejmenšími velhormi, nedaleko horských atrakcí a služeb turistického ruchu. Naleznete tady půjčovnu lyží, lyžařskou školu a lyžařské vleky. Penzion Aja a jeho krásní okolí je v léte vhodné na turistiku, využití možností koupání ve svém bazénu anebo v bazénech u obce Vrbov Slovensko.

Rekreační zařízení nabízí svým hostům ubytování v 2 a 3 lůžkových pokojích s možností přistýlky a dvoupokojových apartmánech. TV a možnost půjčení DVD a video. Pro pokoj 2 + 1 je k dispozici samostatné WC a velká koupelna s masážní vaní. Vhodné pro rodiny s detmi, anebo party kamarádů. Stravování podle želání klientů formou snídaňe, polpenze , plné penze. V letní sezóne je k dispozici bezplatný bazén, parkovište, grill, detské ihřište - pískovište a kolotoč... Mžnost lukostřelby, jízdy na koni, malém koni pro deti a množství jiné zábavy. V zimní sezóne máme pro naše klienty v nabídce skibusy na všechny skicentra v Ždiari od penziónu zdarma a slevy na vybrané skicentra do 25%

Procházet se v klidu přírody stejně je základem nabídky zdejší lokality Slovenska. Vysoké pohoří zaujmou svou mohutností. Člověk získá respekt - jednoduše jsou i nevlídné. Horské cestičky jsou upravovány profesionálními složkami anebo i sportovními nadšenci. Na horských chodnících je potřebné dávat záležet na bezpečné stoupání. Slovensko se stará o prostor k dovolené v zdravém duchu.

Výraznými atrakcemi v krajinné oblasti Slovenska věčšinou jsou památky historických mílníků v místních centrech poznávací turistiky taky aqua parky. Známým suplutorem hradů je hradní komplex středního Spiše. Čvachtání je možné v aquaparku u Popradu a v minerálním koupališti u vesnice Vrbov. Spoznejte Slovensko. Spoznáte sportovní atrakce. Polská nedaleká oblast může být dobré zdiferencování pobytu pod horami. Slovensko okupuje věčší území hor položených na severu srovnávaje s PL. Napomáhá to možnostem rozšířené horské turistiky v tady tom území.

Zdejší region se určuje jako turisticky významným regionem Slovenska. Slovensko má tady dobrého zástance ze známých území. Je přínosné navštívit tento region. Blízké atrakce jsou i vedle v objektech se zachovaným dedičstvím. Mikroregiony udržují hodnotní objekty a taky neco jiného zajímavého. Slovensko se příznačními možnostmi utvrzuje správnými celky oblastí. Zachovaná zvyklost předků je možná různá v západní části a též poblíž Ukrajinské hranice.

Východ hornatého pásma můžeme navštívit rekreační část v dolině táhnoucí se témněř do Polské republiky. V tomto regionu doporučujeme návštevu vesnice pod horou. Tento region Slovensko zastupuje s kulturní hodnotou, která je spiata s přírodou. Lokace přírody tady je v něktrých částech neskoušána turistickými výlety. Slovensko vyvýjí úsilí o zachování takových zajímavostí.

K doplňku ubytování zdejší oblasti patří taky jeskyně. Své útrobí nabízí na východě hor. Tahákem není jen příroda ale i čerstvý vzduch a lyžování na upravěných sjezdovkách. Pobyty v zdejších ubytovacích zařízeních skvalitňují nové hotely. K obdivování jsou i skalní útvary.

ubytování Belianske Tatry ubytování v pokoji

koupelna bazén

kuchař restaurace restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku