Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Bado
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Vysoké Tatry penzion Bado v Staré Lesné Tatranské prostředí Slovensko

Využijte komplexné ubytovací a stravovací služby, posilnovnu, saunu, výřivku a vinárnu, krb a rokovací místnost.

Rekreační zařízení je postavěné v roce 2003. Kvalitní služy a výhodní cenová politika. Penzion v Tatrách Slovensko má k dispozici 20 dvoulůžkových pokojů s možností přistílky ( každej pokoj představuje přistílku, když je volná kapacita ) a balkón, výhled na hory. Pokoje jsou vybavěny rádiem, telefonem, TV-SAT, příslušenstvím. Ubytování si můžete spríjemnit službami restaurace pro 40 míst, vinárny pro 40 míst, komferencní miestnosti pro 40 míst a jinými službami

Poskytování ( služeb směnárny, vinárnu, posezení s krbem, komferenční místnost, sauna a fitnis a výřivka, tenis, lyžárna, střežené parkování a altánek ). Dovolená v hystorickém prostředí Slovenské vesnice s blízkými atrakcemi a vysokými horami.

Oddychovat v klidu přírody stejně je pilířem nabídky zdejší lokality Slovenska. Vysoké pohoří ohromují jejich mohutností. Počínejte si opartně protože jsou nevlídné. Horské stezky jsou držené v dobrém stavu profesionálními složkami anebo horskými nadšenci. Na stezkách dávejte pozor na poškození svalů anebo jiné poškození zejména nohou. Slovensko nabízí možnosti k dovolené v zdravém duchu.

Doplňující atrakce v lokalitě můžou být historické památky v centrálních částech vesnic, měst a aqua parky. Dobře známým zástancem hradních staveb je hrad na Spiši. Lehnění je povoleno v aqua parku u Popradu , v termálním bazénních jamách ve Vrbově. Prohlédněte si Slovensko. Objevíte kulturní hodnotní oblasti. Blízká Polská republika může být možnost zušlachtění pobytů v zdejší lokalitě. Slovensko využívá věčší území Tater srovnávaje s Polskými oblastemi. Směruje to k nezanedbatelným množství Slovenské turistiky v areálech oddechu.

Tady ten region se určuje jako turisticky významným regionem Slovenska. Slovensko má tu kvalitní rekreační služby všobecně z turistických center. Je dobré objevit přírodu tady. Blízké atrakce jsou situovány i na územích s poznáním minulosti. Regiony taky vytvářejí kulturní a jiné památky i jiné dovednosti předků. Slovensko se kulturními a přírodními dannostmi vyznačuje podle lokalit. Zachovaná zvyklost předků určitě je zcela zajímavá na západě a u Ukrajiny.

Východní území pohoří je k navštivení turistický kraj u hranic s pohořím Spišské Magury táhnoucí se až k hranicím s Polskem. V této části navštivte zajímavosti usadlosti pod horou. Tento region Slovensko zastupuje s tradicí, která prezentuje zdědené dovednosti populace. Přírodní oblast v regionu je i nedotčena výletníky. Slovensko se snaží o chránění hořstva jako takého.

K navštěvovaným místem likality patří taky podzemní systém. Nachází se na východě. Skvělým zážitkem nadále zůstávají hory a sjezdovky anebo stopy pro běžkování. Horskou rekreaci kvalitativně pozvedávájí okolní prostředí. V horských dolinách jsou i vodní plochy ples.

ubytování Stará Lesná penzion Bado Tatry

sauna restaurace

vinarna

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku