Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Plesnivec
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

ubytování RZ MV Plesnivec severní Slovensko

Ubytovací kapacity poblíž dvou lyžařských vleků, lyžařské střediska Hrebienok, Jakubova lúka, Jamy, Skalnaté Pleso, Interski.

Slovenské rekreační zařízení se nachází v centru Vyokých Tater ve výšce 1050 m.n.m. Plesnivec má v nabídce 100 lužek v dvou, tři a čtyřlůžkových pokojích s umývadlem, TV. Sprchy a wc jsou na chodbách. Dále je k dispozici jídelna pro 120 hostů, společenskou místnost s denným barem.

Ubytovna má k dispozici biliard hernu, videoprogramy, zabezpečení profesionálních horských průvodců, rezervaci fakultatívních výletů. V objektu je parkovište, detské sportovní ihrište. Je možné, že penzion je již v soucasnosti zrekonstruován na vyšší standard ubytování.

Ubytování v Starém Smokovci Slovensko představuje nabídku dovolené s možnostmi na kvalitní odpočinek. V lokalite se dají organizovat výlety do Slovenského raje, Pienin, termální koupaliská Vrbov, Bešenová, Tatralandia - Liptovský Mikuláš. Možnosti dovolenek v horském prostředí s aktívním oddychem na lyžích anebo využíváním služeb rehabilitačních center.

Oddychovat v panenské kráse přírodních krás určitě je grem turistické nabídky nevšedností regionu. Hory ohromují jejich velikostí. Opatrnosti nikdy neni dost - jednoduše můžou být i nebezpečné. Horské cesty jsou starostlivě upravěné placenými pracovníky anebo i sportovními nadšenci. Při věčších túrách si dávejte záležet na bezpečný návrat. Slovensko Vám umožňuje vyskoušet přiležitosti k ubytování v atraktivním prostředí.

Důležité atrakce v Slovenské oblasti hor jsou památníky z dřívějších dob v centrách měst a taky koupaliště s minerální vodou. Pro návštěvníky Slovenska přitažlivým suplutorem hradních budov je Spišský hrad. Lehnění je využíváno v aqua parku v Popradě taky v naturálním bazénních jamách ve Vrbově. Podívejte se na Slovensko. Naleznete zábavné i historické památky. Blízké Polsko je taky půvabné zlepšení dovolené v zdejší lokalitě. Slovensko vlastní z věší části hor situovaných na severu srovnávaje na straně Polska. Ústí to k nezanedbatelným množství Slovenské turistiky v areálech oddechu.

Celý podtatranský region se určuje za turisticky významnou část ze Slovenských krajů. Slovensko tvoří u severní hranice rekreační jednotku z turistických center. Skuste objevit tuto lokalitu. Atraktivní zajímavosti běžně bývají též ve vedlejších městách se zachovaným dedičstvím. Regionální ceky taky vytvářejí jejich hodnoty i jiné dovednosti předků. Slovensko se zajímavě dělí podle lokalit. Kulturní diferenciace je celkem zajímavá v západní části a též na východě.

Na východě horského masivu je situován lokalitu na dovolenou dolinného charakteru táhnoucího se témněř k severní státní hranici. Zde navštivte zajímavosti vesnice Ždiar. Tento kraj Slovensko zastupuje s tradiční kulturou, která patří do tohoto prostředí. Přírodní oblast kolem je někde nezničena vlivem vzáleného průmyslu. Slovensko je hrdé na vyjímočnost atraktivních území.

K dovolené uvnitř lokálního území patří jeskyně ve východní části. Navštivte ji ve východní partii. V porovnání se lužbami turistiky, důležitým grem navždy zůstávají horské výtvory a adrenalinová zábava na sněhu. Horskou rekreaci ovlivňují priváty s novými nabídkami. Za cíl túri si můžete určit taky plesa.

Kontakt:  zdroj internet

ubytování Starý Smokovec RZ MV Plesnivec

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku