Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Menhardi
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Nová Lesná villa ubytování Menhardi Slovensko - Vysoké Tatry

Výborní poloha pro realizování túr v horském prostředí. Penzión je situován v podtatranské vesnici Nová Lesná Slovensko v nadmorské výšce 746 m. Nabízí ubytování v slovenském stylu v pěti pokojích s koupelnami. Maximální kapacita 20 hostů. K objektu patří parkování aut v střežené části. Tatranské ubytování na Slovensku.

Je vzdálen 300 m od restaurace a 500 m od nákupního centra. Autobus, tramvaj do 10 min. V okolí můžete navštívit atrakce jako: agroturistika do Vysokých Tater, jízda na koni(7km), termální koupaliska(7 a 20km), bouling, tenis, golf, sqash, cykolturistika, jeskyne.

Oddychovat v zajetí přírodních atrakcí může být základním kamenem turistické nabídky zdejší Slovenské lokality. Hory zaujmou svou mohutností. Dávejte si pozor - jednoduše jsou i nebezpečné. Horské cestičky jsou upravovány placenými pracovníky anebo sportovními nadšenci. Při věčších túrách je potřeba si dávat záležet na bezpečné stoupání. Slovensko Vám umožňuje vyskoušet přiležitosti k dovolené v hornaté krajině.

Zajímavé doplňky dovolené v regionu jsou památky historických mílníků v středu městeček a taky koupaliště s minerální vodou. Známým zástupcem zámků je hrad na Spiši. Bahnění je uvítáno v aquaparkových bazénech u Popradu a v termálním bazénech za Vrbovem. Cestujte na Slovensko. Naleznete spomínané atrakce. Polská nedaleká oblast je taky půvabné zatraktivnění relaxace v horách. Slovensko se stará o věčšinu Tatranských horských zákoutí když vezmeme do úvahy porovnání za severními hranicemi. Směruje to k širším možnostem Slovenské turistiky zde.

Celý podtatranský region se uznává za turisticky významnou část ze Slovenských krajů. Slovensko má na severu v centru Slovenska dobrého zástance z okresů. Skuste prohlížet krásy zde. Kulturní stánky můžou být i v dalších lokalitách s poznáním minulosti. Mikroregiony drží nepoškozené své památky i atraktivní možnosti podobného rázu. Slovensko se kulturními a přírodními dannostmi liší správnými celky oblastí. Kulturní diferenciace bývá zcela různorodá v západním Slovensku a na východním území.

Východní část těchto hor je situován rekreační region u hranic s pohořím Spišské Magury táhnoucí se až do PL. V této části se ubytujte v penzionech obce pod horou. Tuto oblast Slovensko zastupuje s tradicí, která patří do tohoto prostředí. Přírodní podmínky v regionu je v něktrých částech nedotčena civilizací. Slovensko usiluje o čistotu přirodních krás.

K podzemním bohatstvím oblasti je spřístupněna jeskyně. Tato zajímavost se nachází na východě hor. Atraktivní skutečností navždy zůstávají horské výtvory a adrenalinová zábava na sněhu. Poznávací zájezdy doplní moderní služby. Na túrach natrafíme na jezera i skalné plesa.

Nová Lesná penzion villa Menhardi

mapa

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku