Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  Bratislava  >>  Senec

popis oblasti Senec Slovensko - Senec dovolená na slovensku

Senec se nachází v Podunajské nížině. Kolem se rozkládá Podunajská rovina a pahorkatina. Oblast má významní postavění pro rekreaci Slovensko. Poblíž je rekreační oblast Sluneční jezera. Naleznete zde množství služeb pro letní pobyt u vody. Slovensko zvyšuje svoji popularitu kvalitou nabídek jako je právě tato. Jezera navštěvují turisté z 23 krajín. Každoročně se sezona začíná kulturním podujetím Senecké léto. Navštěvuje ho hodně účastníků. Po okolí jezer vede cyklotrasa, která se využívá taky na bruslení.

Město je významním letním turistickým centrem na Slovensku. Historie sahá do 13 století. Významné pamětihodnosti Sence: Immaculate - Mírové náměstí se sochou Panny Marie z roku 1747. Židovskou synagógu je z roku 1825 a v součastné době je po rekonstrukci. Sloup hanby - pranier byl postavěn v 1552 zemepánem Andrejem Batorim. Veliký Štift - historická budova která sloužila jako ženské polepšovna a taky textilní manufaktura. Turecký dům - renesanční zámeček ze středověku sloužil na administrativní účely. Kostel svatého Mikuláše biskupa je seneckém náměstí. KMůžete navštívit kapli Nejsvatejší trojice u hlavní cesty.

Tato oblast Slovenska je známá jezery: Hluboké jezero - Guláška, Stříbrné jezero - dol, Kövécstó jezero - řadí se k nejstarším. K dalším zvláštnostem se řadí cihelna s vykopávkami, starý senecký strom, aquapark, cyklostezka kolem slněčných jezer. Vitráž Gustava Waltherra z roku 1908 je na jedné ze stěn kostela sv. Mikuláše, oltár Božího hrobu. Nachází se zde taky hvězdárna.

Kontakt: zdroj internet

ubytování v Senci

Hotel Nostalgia Senec Slovensko

Hotel Nostalgia Senec Slovensko Lokalita hotela je na pěší zóně. Konfort pokojů dotváří TV a minibar. Gurmánské lahůdky nabízejí v klimatizované restauraci. K dispozici je 12 pokojů, konferneční a biznis centrum, sdarma internet. Parkování je u hotelu.

Pokoje jsou vybavěny, klimatizací, WC, sprchou, televizí, telefónem, připojením na internet, minibarem, možnost přístýlky. Hlavní atrakcí okolí jsou cyklostezky a jezera.

Hotel Zelený dvůr Senec Slovensko

Hotel Zelený dvůr Senec Slovensko Kapacita ubytování je 81 lůžek. Možnost využití konferenčních prostorů a restaurace. V okolí můžete navštívit senecké jezera, včelařský skanzen, farmu sibiřských tygrů, vyhlídkové lety, jízdy na koni.

Součástí pokojů je koupelna, rádiobudík a TV. Některé pokoje jsou vyššího standardu. Nabízejí taky internet a klimatizaci. V areálu restaurace se nachází bar a letní terasa.

Penzión u ŠKORPIÓNA Senec Slovensko

Penzión u ŠKORPIÓNA Senec Slovensko Situován je v centru Sence. Bar je stylově koncipován s dřevěnými prvky. Nabízí množství druhů nápojů a pochutin. V létě je možnost posezení na terase u grilu se živou hudbou. Ubytování je poskytnuto v pokojích Klasik a Komfort. Součástí je koupelna s podlažním vytápěním, klimatizace, LCD tv, wifi připojení. Parkování je před penzionem anebu uvnitř areálu. Domácí zvířata jsou povoleny. Nabídka taky taxislužby.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku