Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory

ubytování Slovensko hory - rekreace v horských oblastech.

Tatu sekci stránky věnujeme oblastem hor z celého území Slovenska. Nabízíme turistické informace ve vámi vybraných lokalitách. Hory a Slovensko jsou hledané slova které vyjádřují aktivní dovolenou. Manuální aktivita přispívá k lepšímu zdraví. Pěší turistika napomáhá Vašemu zdraví kůli pohybu na čerstvém vzduchu. Klimatické podmínky hor jsou přímo určeny pro ozdravovací pobyty. Pojďte se nadýchat čerstvého vzduchu obohaceného kyslíkem.

Na mapě níže jsou ilustrativně snázorněny hory které Slovensko může nabídnout k vaši rekreaci. Slovensko prezentuje tyto oblasti jednotlivými penziony, apartmány, privátním ubytováním. Dovolenou v hotelích popisujeme jinde uvnitř stránky, zatím ve Vysokých a Nízkých Tatrách. Vedle popisu ubytovacích kapacit přinášíme i informace o okolí. Co můžete dělat během dovolené v dané oblasti je důležité pro harmonický ubytovací pobyt.

Slovensko je ve střední Europě. Je to teda dosažitelná destinace s okolních států. Zdejší hory Slovenska jsou součástí masivu Karpat, který se táhne přez severní a západní Slovensko. Obrázek níže ilustrativně znázorňuje oblasti hor a vrchovin. Levá navigace nabízí odkazy k penzionovemu ubytování. K těmto přináleží čísla podle lokality z obrázku - mapy.

Slovensko má hory srovnatelné s Alpským prostředím. Je to vhodná oblast pro návštěvu kůli ubytování se zdravým okolím. Ochrana přírody zůstává základním kámenem budování a rozvoje turistického ruchu. Můžeme to pozorovat na věčší populaci lesné zveři.

Ilustrační mapa oblastí hor na Slovensku - ubytování na horách.

Mapa je přispůsobena lepší orientaci, tudíž neni přesná. Základní body jsou vyznačené městy. Mají dobré dopravní spojení. Poměrně lehce se dostanete i do odlehlých horských osad. Slovensko vsází na klidné místa v blízkém okolí center. Takovýmto spůsobem dosáhne zvyšování kvality nabídky v oblasti ubytování. Ze všech spomenutých hor drží primát Nízké a Vysoké Tatry.

mapa Slovensko hory
 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku